tekstil emprime baskıya uygun tasarımcı iş arıyor(ist)

Sonuçlanan İlanlar - tekstil emprime baskıya uygun tasarımcı iş arıyor(ist) Sponsorlu Bağlantılar photoshop illustrator corel freehand kullanıyorum emprime baskıya uygun dosya hazırlayabiliyorum desen el çizgisi özelliklede çizgi karakterler ve karikatür konusunda iddalıyım iyi bir firmada iyi bir gelirle iş arıyorum.... ...

tekstil emprime baskıya uygun tasarımcı iş arıyor(ist)
Alt 17-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshop illustrator corel freehand kullanıyorum emprime baskıya uygun dosya hazırlayabiliyorum desen el çizgisi özelliklede çizgi karakterler ve karikatür konusunda iddalıyım iyi bir firmada iyi bir gelirle iş arıyorum....

uygun fiyatlara freelance olarak logo web sitesi vs tasarımlarınızı yapabilirim ilgilenenler özelden irtibat bilgisi yazsın
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş arayan ilanları için kurallarda belirtildiği üzere...
Grafiker arkadaşlar, sitemiz de iş bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz. Doğru anlaşıla bilmek , yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için

- Yaşadığınız şehri
- Kullandığınız programları ve seviyelerini
- İş deneyimi ve içeriğini
- Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız

belirtirseniz, daha anlaşılır olacaksınızdır.

Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle , msn , mail, web adresi, adres ve telefon bırakmayınız. Aksi halde haber verilmeksiniz silinecektir.

Sizlere pm yolu ile ulaşılacaktır.

Üye olurken kullandığınız adreslerin doğru olması bu nedenle gerekmekte.

Bu kategoride ilanlara alakasız mesaj yazılması ve, ilanı bırakan kişi ile polemiğe girerek alakasız konularda sorular yöneltilmesi yasaktır. Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. Aksi halde mesajlarınız silinecektir.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkürler.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Tags
grafiker is ilani, grafiker is bulma, grafik tasarimci istanbul, baskiya uygun tasarimci, is ariyor istanbul, tekstil emprime baski