tekstil firmalarının logo örneklerine ihtiyacım var

Logo Tasarımları - tekstil firmalarının logo örneklerine ihtiyacım var Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bayanlar üzerine çalışan bir tekstil firmasına logo çalışacağım ve tüm işverenler gibi acil istiyorlar elinizde örnekler varsa paylaşabilir misiniz :sweating::sweating:...

hzlgtmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hzlgtmz

Grafiker / İstanbul

Dosya18

Alt 24-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bayanlar üzerine çalışan bir tekstil firmasına logo çalışacağım ve tüm işverenler gibi acil istiyorlar elinizde örnekler varsa paylaşabilir misiniz :sweating::sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar bayanlar üzerine çalışan bir tekstil firmasına logo çalışacağım ve tüm işverenler gibi acil istiyorlar elinizde örnekler varsa paylaşabilir misiniz :sweating::sweating:
1. Adım: Google amcaya gidiyoruz..

2. Adım : ''Tekstil logoları'' diyoruz

Ta ta taaaaaa..

3. Adım: Yaklaşık 85.800.000 sonuç bulundu (0,43 saniye)
Bu mesajdan alıntı yap

hzlgtmz

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2012 #3
1. Adım: Google amcaya gidiyoruz..

2. Adım : ''Tekstil logoları'' diyoruz

Ta ta taaaaaa..

3. Adım: Yaklaşık 85.800.000 sonuç bulundu (0,43 saniye)
Buraya başvurmadan önce google amcayla iletişime geçtim zaten ama faydalı olmadı o yuzden buraya başvurdum.
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-09-2012 #4
Buraya başvurmadan önce google amcayla iletişime geçtim zaten ama faydalı olmadı o yuzden buraya başvurdum.
85.800.000 sonuç arasından fayda olamadıysa elbetteki biz yardımcı olabiliriz. Evet mantıklı tekstil firmalarının logo örneklerine ihtiyacım var
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 24-09-2012 #5
Daha önce tekstil logoları diye bir konu açılmış. Siz aşağıdaki logolardan hangisini istiyorsunuz? ...
http://www.grafikerler.net/ceyiz-ig-...ri-t43071.html
Bu mesajdan alıntı yap

hzlgtmz

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2012 #6
85.800.000 sonuç arasından fayda olamadıysa elbetteki biz yardımcı olabiliriz. Evet mantıklı tekstil firmalarının logo örneklerine ihtiyacım var

85.800.000 sonucun hepsi amacına uygun olsaydı mantıktan bahsedebilirdik.
İşim acil olduğu için işime yarayacak kaynaklara ulaşmaya çalıştım hepsi bu. Bu kadar acımasız olmayın. Sizde mutlaka benim yaşadığım stresi yaşamışsınızdır. Empati kurmanızı öneririm size.
Bu mesajdan alıntı yap

hzlgtmz

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2012 #7
Daha önce tekstil logoları diye bir konu açılmış. Siz aşağıdaki logolardan hangisini istiyorsunuz? ...
http://www.grafikerler.net/ceyiz-ig-...ri-t43071.html

yalnızca bayan giyim üzerine çalışan bir firma, sitede arama yaptım ama bayan vektörleri kullanıldığını gördüm o tür birşey kullanılmasını istemiyorlar
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 24-09-2012 #8
Ben anlamadım gitti amaç ilham almak ufuk açmak ise aramalar sonucunda ki o kadar çalışma içinde aklınıza bişey gelmediyse burda paylaşılanlardan beklentiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
prograf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prograf

Webmaster / Ankara

Alt 24-09-2012 #9
eğer bayan kullanmak istemiyorsanız tekstille alakalı araçları logonuz da kullanın mesela iğne,toka,dikiş makinesi tekstil firmalarının logo örneklerine ihtiyacım var
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 25-09-2012 #10
85.800.000 sonucun hepsi amacına uygun olsaydı mantıktan bahsedebilirdik.
İşim acil olduğu için işime yarayacak kaynaklara ulaşmaya çalıştım hepsi bu. Bu kadar acımasız olmayın. Sizde mutlaka benim yaşadığım stresi yaşamışsınızdır. Empati kurmanızı öneririm size.
tekstil firmalarının logo örneklerine ihtiyacım var Acımasızlık değil elbetteki, işinizin acil olduğunu söyleyerek yardım beklemek yerine , saniyenin yarısında 85 milyon sonuç çıktığını hatırlatmak istedim. Malum konuyu açalı 2 gün oldu ve gereken acil işinize cevap 1 adet.

Pratik olmak sizin elinizde. Empati kurmam, sempati duyarım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları