Tekstil folyosu

Folyo kesim - Tekstil folyosu Sponsorlu Bağlantılar Hayırlı geceler, tekstil baskısı için uzun süre çalışabileceğim bir firma arıyorum üretici olursa daha iyi olur. Tavsiye edebileceğiniz bir firma var mı? Birde bir sorum olacak tabelacıların kullandığı ...

Tekstil folyosu
ferdelance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferdelance(37)

Hiç Biri / Yurtdışı

Tekstil folyosu

Alt 24-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hayırlı geceler, tekstil baskısı için uzun süre çalışabileceğim bir firma arıyorum üretici olursa daha iyi olur. Tavsiye edebileceğiniz bir firma var mı? Birde bir sorum olacak tabelacıların kullandığı folyo ile tekstil folyoları aynı görevi görüyor mu? Selametler herkese.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kalkoprit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalkoprit

Baskıcı / Samsun

Alt 30-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
değerli dostum tabelacıların kullandığı folyolarla tekstil folyoları tamamen birbirinden farklıdır.plotter kesimi tekstil folyosunda ters olarak yapılır yani ayna yansıması olarak ve 150-160 derecede tektile uygulanır. bu folyoların digital makinalarda resim baskı yapılıp kesilip uygulananları da vardır, ben siser marka kullanıyorum türkiye de ilhan kağıt satıyor.ürünler çok kaliteli tavsiyemdir....... sağlıcakla kal
Bu mesajdan alıntı yap