Tekstil tasarımı yetiştirilmek üzere yeni mezun ya da tecrübesiz - İstanbul

İş Veren İlanları - Tekstil tasarımı yetiştirilmek üzere yeni mezun ya da tecrübesiz - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Tekstil tasarımı yetiştirilmek üzere yeni mezun ya da tecrübesiz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili ...

velabella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

velabella

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tekstil tasarımı yetiştirilmek üzere yeni mezun ya da tecrübesiz

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: tekstil firmamızda tekstil tasarımı alanında yetiştirilmek üzere tercihen yeni mezun veya tecrübesiz grafikerler arıyoruz

E-posta:

Telefon: 0216 340 11 84
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Tekstil tasarımı yetiştirilmek üzere yeni mezun ya da tecrübesiz - İstanbulTekstil tasarımı yetiştirilmek üzere yeni mezun ya da tecrübesiz - İstanbulTekstil tasarımı yetiştirilmek üzere yeni mezun ya da tecrübesiz - İstanbulTekstil tasarımı yetiştirilmek üzere yeni mezun ya da tecrübesiz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
1989sibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1989sibel

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 01-08-2013 #3
photoshop corel draw illustrator free hand programlarına hakim fakat iş tecrubem yok lise mezunuyum grafık tasarım kursune gıdıyorum daha once bılgısayar destekli gıysi tasarım kursuna gıtmıstım yerınızın nerde oldugu ve calısma saatlerı imkanları yazarsanız sevınırım
Bu mesajdan alıntı yap
suskun2734 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suskun2734

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2013 #4
Ilan güncel mi ?
Alt yapim var Corel ve Photoshop programları biliyorum kendimi geliştirmek istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap