Tel El 14'lük Tabanca çizim çalişmasi

İllüstrasyon Çalışmaları - Tel El 14'lük Tabanca çizim çalişmasi ...

Like Tree2Likes

ZirZoop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Dosya16

Alt 05-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar;
Bu silahi çizerken 2 program kullandım Adobe Illustrator CS3 ve Adobe Photoshop CS3. Illustrator' de sadece silahin temel hatlarini düzgün olmasi açisindan çizdim çalişmalarima bakanlar bilir Tel El 14'lük Tabanca çizim çalişmasi tabletim çok rahat olmadiği için iyi karalayamıyorum kesik çiziyorum bende Illustrator de çizmek istedim kati bir cisim olduğu için. Photoshop ta ise renklendirme işlemine girdim çok az tablet kulandım bu çalişma tabletsizde yapılabilir grediend ile yaptım çoğunu Saat 11de basladim sabah 5,40 ta bitti yaklasik 7 saat gibi bir zamanda bitti.

Bunun asamalrini photoshop derslerine koymayi düşünüyorum tableti olmayanlarin yararlanabileceği bir çizim taktiği diyelim Tel El 14'lük Tabanca çizim çalişmasi

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
cisil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cisil(28)

Grafiker / Eskişehir

Alt 05-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık çok güzel olmıuş...Tel El 14'lük Tabanca çizim çalişmasi biraz kapzasındaki noktalı yerler göze batıyo oakdar Tel El 14'lük Tabanca çizim çalişmasi
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(35)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 05-03-2009 #3
Kabza kısmında direk çizmediğinden bazı bükülmeler var..(sırt ve iç kısımda) Genelinde gradient kullanman güzel ama mesh kullanarak hatları biraz daha yumuşatabilirdin..Sadece silah kullanacağına yanına 4'lük bir kaç mermi alternatifi hoş olurdu..
Silahlanmaya karşıyım ama devlet bünyesinde de bu taksitle satılmaya başladığına göre yapabilecek birşey yok.. Çizdiğin ilüstrasyonla şiddete, ve silahlanmaya karşı bir afişte tamamiyle kendi çalışmanı kullanmak güzel olur.
Tablet sorununu biliyorum. Ama yinede vektörel olarak çizimlerin başarılı..Tebrik ediyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-03-2009 #4
eline koluna sağlık çok güzel olmuş tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
mygraphic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mygraphic

Hiç Biri / Afyonkarahisar

Alt 05-03-2009 #5
Ellerine sağlık kardeş.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2009 #6
Tesekkürederim yorumlariniz için kabzayla çok uğraştım aslında dahada bitmedi onu bir kompozisyon olarak tamamlicam yanına mermi ve jarjörü ile. sabah 6 ya yaklaşiyodu bitimi o yüzden çokta uğraşmak istemdim siyah kısımlarla noise verdim açikcasi işin kolayına kaçtım orada Tel El 14'lük Tabanca çizim çalişmasi
Bu mesajdan alıntı yap
power088 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

power088

Eğitimci / Zonguldak

Alt 05-03-2009 #7
ellerine sağlık köşelerde biraz sıkıntı olmuş ama güzel
Bu mesajdan alıntı yap
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(33)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 05-03-2009 #8
Silahları severim ama bu silahın baş parmağımla çekebileceğim bir horozu yok..Ayrıca tetik çok geride bu durumda tetiği ezdiğinizde tetik istinat boşluğunda kalır ve mermi ateş almaz, biraz daha namluya doğru sürüklemen gerekiyor tetiği..Şarjörün kabzadaki çıkıntısınıda gösterebilirsin.Tel El 14'lük Tabanca çizim çalişmasi

Eline sağlık,kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2009 #9
emeğine sağlık güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2009 #10
Silahları severim ama bu silahın baş parmağımla çekebileceğim bir horozu yok..Ayrıca tetik çok geride bu durumda tetiği ezdiğinizde tetik istinat boşluğunda kalır ve mermi ateş almaz, biraz daha namluya doğru sürüklemen gerekiyor tetiği..Şarjörün kabzadaki çıkıntısınıda gösterebilirsin.Tel El 14'lük Tabanca çizim çalişmasi

Eline sağlık,kolay gelsin...
tesekkürederim öneriler için onlari düzelticem Tel El 14'lük Tabanca çizim çalişmasi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links