tela kumaş üzerine baskı yapabilen en ucuz maliyetli baskı makinası nedir?

Dijital makineler - tela kumaş üzerine baskı yapabilen en ucuz maliyetli baskı makinası nedir? Sponsorlu Bağlantılar slm arkadaslar ben sıkıntımı kısaca anlatayım yardımcı olursanız cok sevınirim. Ben hazır baskılı tela bezden eczane çantaları dikiyorum fakat son günlerde eczaneler dışında değişik firmalarda ilgi göstermeye basladı.çantanın ...

yusuf3855n isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusuf3855n

Hiç Biri / Kırıkkale

Alt 30-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm arkadaslar ben sıkıntımı kısaca anlatayım yardımcı olursanız cok sevınirim. Ben hazır baskılı tela bezden eczane çantaları dikiyorum fakat son günlerde eczaneler dışında değişik firmalarda ilgi göstermeye basladı.çantanın üzerine kendi reklamlarını bastırmak istiyorlar.kuması aldığım yerle konustum tamam basarız dedıler ama cok yuksek adetlerde olması gerekıyor. özel baskı yaptırmak istiyorsak 10000 adet bastırmak gerekiyor firmalarda bu sayıyı duyunca vaz geçiyorlar.bana böyle adet limiti olmadan istediğim sayıda bası yaptırabileceğim bir yer veya direkt kumaşa, uygun fiyata baskı yapabileceğim
makul fiyatlı bir baskı makinası önerirmisiniz. şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

epson1xerox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

epson1xerox

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 30-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
slm arkadaslar ben sıkıntımı kısaca anlatayım yardımcı olursanız cok sevınirim. Ben hazır baskılı tela bezden eczane çantaları dikiyorum fakat son günlerde eczaneler dışında değişik firmalarda ilgi göstermeye basladı.çantanın üzerine kendi reklamlarını bastırmak istiyorlar.kuması aldığım yerle konustum tamam basarız dedıler ama cok yuksek adetlerde olması gerekıyor. özel baskı yaptırmak istiyorsak 10000 adet bastırmak gerekiyor firmalarda bu sayıyı duyunca vaz geçiyorlar.bana böyle adet limiti olmadan istediğim sayıda bası yaptırabileceğim bir yer veya direkt kumaşa, uygun fiyata baskı yapabileceğim
makul fiyatlı bir baskı makinası önerirmisiniz. şimdiden teşekkürler.
Merhabalar

Bu işlemi sublimasyon ile halledebilirsiniz. Direk olarak baskı makinelerinin durumunu bildiğim için maliyet hesaplaması yaptığınızda direk olarak baskı kesinlikle sizin maliyetlerinizi kurtarmayacaktır. Dilerseniz aşağıdaki bilgilerden bana ulaşabilirseniz size daha detaylı bilgi vermeye çalışıyım

Harun TAS
Bu mesajdan alıntı yap
yildirimbursa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yildirimbursa

Baskıcı / Bursa

Alt 30-01-2013 #3
serigraf basılması lazım ben senelerce yaptım çanta ve elbise kılıfı işini ve serigfrafta basıyordum. halada fason serigrafide basıyorum. bursada olsaydınız yardımcı olurdum :d
Bu mesajdan alıntı yap
interdijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

interdijital

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-01-2013 #4
sublimasyon baskıda tela sakız gibi erir
Bu mesajdan alıntı yap

yusuf3855n

Hiç Biri / Kırıkkale

Alt 31-01-2013 #5
Ankara'da bu işi yapan yardım edebilecek arkadaslar varmı.serigraf baskı nasıl oluyor maliyeti düşükmü?
Bu mesajdan alıntı yap

yusuf3855n

Hiç Biri / Kırıkkale

Alt 31-01-2013 #6
yıldırım bey kurutma işini nasıl yapıyordunuz aceba.
Bu mesajdan alıntı yap
yildirimbursa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yildirimbursa

Baskıcı / Bursa

Alt 31-01-2013 #7
**[email protected] ***ara bilgi vereyim arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap
IV.Murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

IV.Murat

Grafiker / Antalya

Alt 28-02-2013 #8
sana tavsiye ofsette bastır. Olmaz demeyin oluyor
Bu mesajdan alıntı yap
sevenn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevenn

Grafiker / Adana

Alt 12-09-2013 #9
merhaba ben gamboç üstüne beyaz baskı yapmak istiyorum ama bir türlü yapamadım.Bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.Beyaz serigraf boyası kullandım soluk oldu su bazlı kullandım kurutamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
tnkali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tnkali

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2013 #10
Merhaba.

Biz kumaş üzerine metraj olarak injet (direkt baskı) uygulamaları yapmaktayız. ********* mail atarsanız yardımcı olmaya çalışırız.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları