TEMA VAKFI afiş çalışması

Afiş Tasarımı - TEMA VAKFI afiş çalışması ...

gani_gani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gani_gani

Grafiker / Gaziantep

Alt 06-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Onaylanmış bir çalışmadır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 06-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aslında gayet güzel bir çalışma ama arkaplan renkleri ile dünya clipartını değiştirseniz güzel olur dünya daha ayrıntılı renklerde daha koyu olsa. Tabi bu benim düşüncem onaylanmış artık ne diyelim
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 06-11-2009 #3
aslında gayet güzel bir çalışma ama arkaplan renkleri ile dünya clipartını değiştirseniz güzel olur dünya daha ayrıntılı renklerde daha koyu olsa. Tabi bu benim düşüncem onaylanmış artık ne diyelim
arkadaşa katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(35)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 07-11-2009 #4
Tema Vakfı için özel bir çalışmamıdır? Çalışmanın içeriği hakkında bilgi verirmisiniz. Ne amaçla ve nerede ve kim kullanılacak gibi..
Bu mesajdan alıntı yap
narsist. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narsist.

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 07-11-2009 #5
emeğine sağlık arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
gani_gani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gani_gani

Grafiker / Gaziantep

Alt 07-11-2009 #6
Daha önce de temanın grafik tasarımlarını yaptım. Yerel olarak ihtiyaca göre yapılan afişler merkezden onaylandıktan sonra arşivlere kaydediliyor ve gerek olduğunda yerel veya genel merkezlere yollanıyor.
Bu da yerel bi projenin ihtiyacına göre tasarlanmıştır. Ve merkez tarafından onaylanıp vakfın afişleri arasına kaydedilmiştir.
Dünyayı, renkleri ve afişteki genel sadeliği ise tamamiyle tema vakfının ,sadelik ve hoşgörü felsefesi dolayısıyla seçtim. Vakıf genel olarak sadelik, duruluk, kolay anlaşılırlık, doğrudan ve etkili anlatımı istiyor. Afişi nekadar karıştırıp aşırıya kaçırırsanız reddedilmesi okadar garanti oluyor. TEMA VAKFI afiş çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
atibin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atibin(43)

Webmaster / İstanbul

Alt 07-11-2009 #7
Çocuğun elindeki ağaç yerine daha " fidansı bir fidan " olsa çok daha güzel olabilirdi.
Bu mesajdan alıntı yap
fReeSTyLeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fReeSTyLeR(24)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 07-11-2009 #8
Çocuğun elindeki ağaç yerine daha " fidansı bir fidan " olsa çok daha güzel olabilirdi.
arkadaşa katıLıyorum.bide ağaç sanki çok emanet durmuş orda.ama yinede geneL mantık çok güzeL tebrikLer
Bu mesajdan alıntı yap
selmaünal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selmaünal

Grafiker / Ankara

Alt 07-11-2009 #9
Clipart ile resim aynı anda kullanıldığında bütünleşmiyor bir türlü. Dünyayı clipart değil de resim kullanmanı tavsiye ederim. Fidan kullanılması konusunda arkadaşlara katılıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(43)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 08-11-2009 #10
Clipart ile resim aynı anda kullanıldığında bütünleşmiyor bir türlü. Dünyayı clipart değil de resim kullanmanı tavsiye ederim. Fidan kullanılması konusunda arkadaşlara katılıyorum...
Arkadaşımıza bende katılıyorum.Öğeler çok kopuk duruyor.Çocuğun elindeki fidan tuhaf duruyor.Bütünlük yok.Yine de emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links