tema vakfı için yaptığım afiş

Afiş Tasarımı - tema vakfı için yaptığım afiş Sponsorlu Bağlantılar ... konya tema vakfı için yaptığım afişlerden birtanesi.yorumlarınız benim için değerlidir...

workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

Dosya19

Alt 16-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

...tema vakfı için yaptığım afiş
konya tema vakfı için yaptığım afişlerden birtanesi.yorumlarınız benim için değerlidir
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

th_e_mre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

th_e_mre

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Ankara

Alt 16-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1.* ''ana teması sizsiniz'' yazısının fontu grafiti fontlarındaki gibi çamurlar var buda işi basitleştiriyor yalnız sizin heryere el attığınızı ve birbirinin aynı olmamasını sağlamaya çalışdığınızı farkettim.

2.*eğer arka gökyüzü fonu turuncu ve yeşil geçişli olursa dahamı temayı andırır yoksa mavi yeşilmi olmalı karar veremedim ama yeşil beyaz biraz kirli duruyor

3.*bence yer ile göğün ayrımında sadece ağaçlar yerine gene silüet taş, kaya parçası olmalı

saygılarımı sunarım güzel bir afiş çalışması olmuş umarım yorumlarım yapıcıdır
Bu mesajdan alıntı yap
workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 16-04-2010 #3
estagfirullah yorumların çok yapıcı...sade olmasını özellikle kendim istedim dikkati yazının anlamına daha çabuk yoğunlaştırabilmek için.ha unutmadan birde degrade yeşilden turuncuya dogru olsa turuncu olan harf belli olmazdı turuncudan yeşile olsa yeşil yaprak falan belli olmazdı.dogruyu söylemek gerekirse denemedimde açıkçası.yeşil hoşuma gidince öyle bıraktım.yorumun için sagol.
Bu mesajdan alıntı yap