Temiz ve hatasız bir şekilde windows xp ye nasıl format atabiliriz (videolu gösterim)

Windows - Temiz ve hatasız bir şekilde windows xp ye nasıl format atabiliriz (videolu gösterim) Sponsorlu Bağlantılar Description: This is a tutorial video that shows you how to perform a clean installation of Windows XP. This video is intended for new PC users. [COLOR="SeaGreen"](Bu video ...

Temiz ve hatasız bir şekilde windows xp ye nasıl format atabiliriz (videolu gösterim)
tumer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tumer

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Description:
This is a tutorial video that shows you how to perform a clean installation of Windows XP. This video is intended for new PC users.
[COLOR="SeaGreen"](Bu video yeni kullanıcılara nasıl temiz bir windows xp nin kurabileceğini anlatmaktadır)[/COLOR]

Includes:
Windows XP - How To Perform a Clean Install [Tutorial Video]
TechSmith Screen Capture Codec 2.0.6
[COLOR="SeaGreen"](İçinde bulunanlar görüntülü anlatım dosyası ve TechSmith Screen Capture Codec)[/COLOR]

[COLOR="Red"]Arkadaşlar videoyu izleyebilmek için bu TechSmith Screen Capture Codec 2.0.6 i mutlaka kurmalısınız. Ben bunu yükledim ve videoyu izledim hiçbir spy veya zarar bulmadım gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz.. bu ;video dosyasının bulunduğu rar klasöründedir.[/COLOR]

Videolu anlatım dosyasını yükle ;anlatım derken yazı veya konuşma yoktur resim le anlatım.
http://www.pctipsbox.com/wp-content/...To_Perform.rar

Kaynak :http://www.pctipsbox.com/windows-xp-...ideo/#more-543
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 17-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
teşekkürler tumer bizimle paylaştığın için...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-07-2007 #3
teşekkürler kardeşim saol
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-07-2007 #4
tesekkürler kardeşim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 12-03-2008 #5
eyvallah bilader benim işime bayaa yaradı
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
windowsxp, windows goruntulu format, xp format atmak, temiz format, format goruntulu anlatm, format, xp format video, xp nasil format