Temizlik Bezi için vektörel arıyorum

Vektörel - Temizlik Bezi için vektörel arıyorum ...

sdirek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdirek

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben oto temizlik bezi - yer bezi - süngerli bulaşık bezi - temizlik bezi -

bulaşık bezi - bulaşık altlığı diye 6 çeşit poşetin üstüne tasarımı yapacağım, ne yapacaksın derseni bu poşetlere eğer bulabilirsem 6 ayrı poşet yapacağım çünkü her birinin vektörel çizimlerini bulabilirsem üstlerine onn çizimini koymayı düşünüyorum , baa bu vektörelleri bulmamda yardımcı olursanız sevinirim.

Başka fikri olan varsa tasarım konusunda lütfen ikrini söylesin...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sdirek

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Açtığım konunu devamına müteakiben , poşetin üstüne gelecek poşetlere uygun yüksek çözünürlükte resim bulabileceğim bildiğiniz site ismi varsa söyleyebilirseniz sevinirim arkadaşlar.. Acil cevaplarınızı bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 06-06-2009 #3
Acil ve dikkate alman gerektiğini düşünerek yazıyorum.

Ortak paylaşım alanlarından topladığın vektörel çizimleri, ambalaj sektöründe belki adı sanı bilinen, belkide sektöre yeni atılan bir firmanın çalışmasında kullanmayı düşünüyorsun.

Ama düşünmediğin olay, kullandığın vektörel başka veya rakip firmaların kullandıklarıyla aynıysa?
Ozaman olacakları sana söylemeliyim. Adamlar siz bizim çalışmaların aynısını yapmışsınız diye hukuksal işlemlere başvurabilir. Çünkü kendileri dahi yapmamış olsada vektörelleri ilk onlar kullanmışlardır işin komiği vektörel hakkında hak sahibidirler.

Bir grafiker olarak sizin işiniz bunları programlar vasıtasıyla çizmek, kullanılır duruma getirmektir. İşinizi yaparken üşenmeyin. Böylece herhangi bir durumda karşınızda duran insanlara açıklama yapma şansınız olur.
Bu mesajdan alıntı yap

sdirek

Grafiker / İstanbul

Alt 07-06-2009 #4
Fikriniz için teşekkür ederim ama ben istediğim şeyleri bi bulabilsem üzerlerinde değiştirmeler yapabileceğimden emin olabilirsinizç ama henüz sadece bir arkadaşımız yardım etti ama ondan aldıklarımda yeteli değil ve benim tasarımlarımı pazartesi sabahı müşteriye göstermem gerekli.. Temizlik Bezi için vektörel arıyorum (:
Bu mesajdan alıntı yap