Temizlik Ürünü Etiket -

Ambalaj Tasarımı - Temizlik Ürünü Etiket - Sponsorlu Bağlantılar Ürün, şirket bilgisi olmaması ile birlikte ürünlerin içeriği, uyarı ve etiket ölçüsü dahi elimde olmayan biraz da acele olan bir çalışma. Hatalarımı bulmanız dileği ile yorumlarınıza/eleştirilerinize sunulur. sanırım ...

Temizlik Ürünü Etiket -
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Temizlik Ürünü Etiket -

Alt 14-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ürün, şirket bilgisi olmaması ile birlikte ürünlerin içeriği, uyarı ve etiket ölçüsü dahi elimde olmayan biraz da acele olan bir çalışma. Hatalarımı bulmanız dileği ile yorumlarınıza/eleştirilerinize sunulur.

Temizlik Ürünü Etiket -

Temizlik Ürünü Etiket -

Temizlik Ürünü Etiket -

Temizlik Ürünü Etiket -

Temizlik Ürünü Etiket -

Temizlik Ürünü Etiket -

Temizlik Ürünü Etiket -

sanırım bilgileri 2. bir etiket ile bidonun öteki yüzüne yerleştirilecek . . .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 19-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
o kadar bakan olmuş Temizlik Ürünü Etiket -ben ikinci baktığımda hata buldum Temizlik Ürünü Etiket -
hata gören iyi kötü yorum yapacak olan herkese açığım !
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 19-07-2011 #3
Herkesin hatası kendine ben bulamadım, elimdeki bulgulara göre gayet başarılı bir çalışma olmuş eline sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 19-07-2011 #4
Sıvı el sabunu için yapmış olduğunuz çalışmayı beğenmedim özellikle üst kısımda kullanmış olduğunuz yaprak vector'u çok acemice duruyor diğer çalışmalarınızı incelediğimde.. Onun dışında araç için yapılan stickerler bence başarılı olmuş emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-07-2011 #5
o kadar bakan olmuş Temizlik Ürünü Etiket -ben ikinci baktığımda hata buldum Temizlik Ürünü Etiket -
hata gören iyi kötü yorum yapacak olan herkese açığım !
Bunu bu başlıkta değerlendiremeyiz!
yeni bir başlık açmalıyız;
1000$ ödüllü bir yarışma! Hatamı kim bulabilir? :wink::rofl:

------------------------------------------------------

Şaka bir tarafa;

genel olarak dinamik bir tasarım olmuş araç çalışmalarınız, göze hoş gelmesinin yanında görseller çok önde, yazı ve açıklamalar içerik vs. 2. 3. planda kalmış neden? (müşteri isteği mi?)

sıvı deterjan ve sıvı el sabunu etiket tasarımları biraz daha geliştirilemez mi grafik yönü ile?

belki faydası olur düşüncesi ile ;

ambalaj tasarımı hakkında .... nedir?, nelere dikkat etmek gerekir?....

emeğinize sağlık... Temizlik Ürünü Etiket -
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 19-07-2011 #6
araba ile ilgili etiketler gayet hoş Temizlik Ürünü Etiket - fakat sıvı el sabunu ve bulaşık deterjanı etiketlerinde ki backroundlar biraz sade kalmış gibi .. Ayrıca Murat abi de yorumu tam anlamıyla yapmış :lol:
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 19-07-2011 #7
Bunu bu başlıkta değerlendiremeyiz!
yeni bir başlık açmalıyız;
1000$ ödüllü bir yarışma! Hatamı kim bulabilir? :wink::rofl:

------------------------------------------------------

Şaka bir tarafa;

genel olarak dinamik bir tasarım olmuş araç çalışmalarınız, göze hoş gelmesinin yanında görseller çok önde, yazı ve açıklamalar içerik vs. 2. 3. planda kalmış neden? (müşteri isteği mi?)

sıvı deterjan ve sıvı el sabunu etiket tasarımları biraz daha geliştirilemez mi grafik yönü ile?

belki faydası olur düşüncesi ile ;

ambalaj tasarımı hakkında .... nedir?, nelere dikkat etmek gerekir?....

emeğinize sağlık... Temizlik Ürünü Etiket -
konuyu okudum.
Şöyle açıklık getireyim. Konuyu açarken yazdığım gibi. Logosu dahi olmayan bir ürüne ölçüsünü bile bilmediğim bir tasarım olacaktı. Yani sıfır bilgi sadece "jant temzileyicisi" gibi bir bilgi ile çalışma yaptım. Logo ve yazı gibi tasarımı tamamlayan içerik yok ve bu nedenle çalışmam yalın kalacaktır diye düşündüm ve tüm tasarımı görsel ve ürün adına yönelttim.Ürünün arka etiketi olacakmış ve orada bilgiler yazacak. İlk kez deterjan etiketi yapıyorum Temizlik Ürünü Etiket - Yapıcı yorumunuz için teşekkür ederim söylediğiniz gibi yeni bir tasarım yapmaya çalışacağım.

Herkesin hatası kendine ben bulamadım, elimdeki bulgulara göre gayet başarılı bir çalışma olmuş eline sağlık.
teşekkür ederim martin Temizlik Ürünü Etiket -

Sıvı el sabunu için yapmış olduğunuz çalışmayı beğenmedim özellikle üst kısımda kullanmış olduğunuz yaprak vector'u çok acemice duruyor diğer çalışmalarınızı incelediğimde.. Onun dışında araç için yapılan stickerler bence başarılı olmuş emeğinize sağlık..
Eeee şeyy Temizlik Ürünü Etiket - onu söylemeyi unutmuşum o yaprak tasarımım değil
o yaprak pammy logosunun parçası yani kullanmak zorunda olduğum bir nesne.

araba ile ilgili etiketler gayet hoş Temizlik Ürünü Etiket - fakat sıvı el sabunu ve bulaşık deterjanı etiketlerinde ki backroundlar biraz sade kalmış gibi .. Ayrıca Murat abi de yorumu tam anlamıyla yapmış :lol:
Teşekkür ederim Temizlik Ürünü Etiket -
evet sanırım sabun etiketi yapmayı henüz beceremiyorum :P
yeni çalışmalar yapmaya çalışacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
tunççevik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tunççevik

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2011 #8
en üstteki calısmada bardak ve altı farklı eksenlerde duruyor Temizlik Ürünü Etiket -
hatadan kastınız bu sanırım
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 21-07-2011 #9
en üstteki calısmada bardak ve altı farklı eksenlerde duruyor Temizlik Ürünü Etiket -
hatadan kastınız bu sanırım
Aslında bardağı bilinçli eğri koydum Temizlik Ürünü Etiket - hata gibi görünüyor sanırım düzelteceğim
gerçi o işi tamamen değiştireceğim.

Benim bulduğum pontiac marka aracın sol tarafını beyaz dolgu ile kapatmamış olmam. Gölge tasarımın içinde çıkıyor Temizlik Ürünü Etiket -

Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap