temp

Windows - temp Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba. benim bir problemim var ve çok rahatsız oluyorum. bilgisayarım formatlanmadan önce templerim çıkmıyordu.formattan sonra hergün her dk. her sn artıyor buda beni rahatsız ediyor.çün kü c ...

temp
aysel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysel

Grafiker / İstanbul

temp

Alt 04-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba. benim bir problemim var ve çok rahatsız oluyorum.
bilgisayarım formatlanmadan önce templerim çıkmıyordu.formattan sonra hergün her dk. her sn artıyor buda beni rahatsız ediyor.çün kü c diskim tamamen doluyor.templerimin çıkmaması için ne yapmam gerek.bu arada bu konuyu nereye açacağımı bilmediğim için buraya yazdım kusura bakmayın. hepinize şimdiden tesekkür ederim.:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hengame isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hengame

<google>:)</google>

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 26-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle c:/ içerisinde AUOEXEC.BAT dosyasinin yedegini alin. C:\WINDOWS\TEMP klasörünü baslangiçta bosaltmak için AUTOEXEC.BAT dosyasını notpad yada word de açın içerisine del C:\Windows\Temp\*.tmp>nul satirini ekleyin.

her pc açıldığında otomatik tempinizi silecek
Bu mesajdan alıntı yap
fprot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fprot

Hiç Biri / İzmir

Alt 28-09-2008 #3
öncelikle temp dosyalarının oluşması normal bir durum.
gelişmiş işletim sistemleri artık autoexec dosyasını kullanmamakta.
çalıştır satırına cleanmgr yazıp entere bastıgınızda dilediğiniz gibi temizliği yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
temp