Templates'e video ekleme nasıl yapılyor?

After Effects - Templates'e video ekleme nasıl yapılyor? ...

shamankıng isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shamankıng

Öğrenci (Diğer) / Niğde

Dosya19

Alt 30-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar eğer yardımcı olursanız çok sevinirim templates lerin içine video resim gibi objeler atamıyorum nasıl olauyor?? lütfnn yardımm edinn
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

shamankıng

Öğrenci (Diğer) / Niğde

Alt 30-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hiç mii bilenn yokk yaaa arkadaşlarr çokk acelee bana müsbet bii cvpp lazımm lütfenn yaa Templates'e video ekleme nasıl yapılyor?Templates'e video ekleme nasıl yapılyor?
Bu mesajdan alıntı yap
budabua isimli Üye şimdilik offline konumundadır

budabua

Grafiker / İzmir

Alt 30-01-2011 #3
yuklemek istedigin video yada resmi proje paneline import yap. layer panelinde yer degistirmek istedigin videonun uzerine alt'a basili tutarak surukle ve birak. template'in tum ozellikleriyle beraber yer degistirmis olur.
Bu mesajdan alıntı yap
firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 31-01-2011 #4
Eğer hiç atamıyorsan codec sorunun olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap

shamankıng

Öğrenci (Diğer) / Niğde

Alt 31-01-2011 #5
yuklemek istedigin video yada resmi proje paneline import yap. layer panelinde yer degistirmek istedigin videonun uzerine alt'a basili tutarak surukle ve birak. template'in tum ozellikleriyle beraber yer degistirmis olur.
hocam şimdi bu dediğin inşallah olur yaaa ama yineede çok teşekkür ederimm bu arad benim nedemek istediğimi tam anlamışsındır umarım yada ben dogru dürüst anlatabilmişimdirr...:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap

shamankıng

Öğrenci (Diğer) / Niğde

Alt 31-01-2011 #6
Eğer hiç atamıyorsan codec sorunun olabilir.
kardeş mpeg uzantılı videolar genelliklee...
Bu mesajdan alıntı yap
tanips isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tanips

Eğitimci / Adana

templates için hayati yardımına ihtiyacım var

Alt 01-04-2012 #7
BUDABUA anlattığın tarifi daha detaylı yapman mümkünmü?günlerdir uykularımı kaçıran bir konu,youtube da bile bu tutorialler yok,bu konuda bir tek senin yazına rastladım!daha deyatlı yazrsan çok sevinirim...
http://www.freeaetemplates.com/ bu sitedeki “Ink Drop Slideshow” After Effects Photo Template Preview adlı templatesi kullanmak istesem nasıl tarif edersin?
Bu mesajdan alıntı yap

budabua

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2012 #8
BUDABUA anlattığın tarifi daha detaylı yapman mümkünmü?günlerdir uykularımı kaçıran bir konu,youtube da bile bu tutorialler yok,bu konuda bir tek senin yazına rastladım!daha deyatlı yazrsan çok sevinirim...
http://www.freeaetemplates.com/ bu sitedeki “Ink Drop Slideshow” After Effects Photo Template Preview adlı templatesi kullanmak istesem nasıl tarif edersin?
Eğer template içindeki dosyalarla kendi dosyalarını yer değiştirmek istiyorsan after effects i açtığında sol taraftaki proje panelinde sağ tıklayıp import->File seçip kendi dosyanı ekle. alt kısımda layer panelinde bulunan, yer değiştirmek istediğin layer'ı seçip proje paneline eklediğin doyayı alt tuşuna basılı tutup üzerine sürükle. template içindeki dosyayla senin dosyan yer değiştirmiş olur. youtube'tan tutorial linkini de vereyim:
tanips isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tanips

Eğitimci / Adana

çok pardon...

Alt 01-04-2012 #9
HOCAM cevabınız için çok saolun fakat benim anlayamadığım,internetten indirdiğim hazır tampleti nereye ekliyorum,onu da layer'a değilmi?yoksa proje ekranınamı?
ayrı bir sorun da;bilgisayarımda 1,5 RAM var,bu da render lemeye izin vermeyebilirmi?
Bu mesajdan alıntı yap

budabua

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2012 #10
HOCAM cevabınız için çok saolun fakat benim anlayamadığım,internetten indirdiğim hazır tampleti nereye ekliyorum,onu da layer'a değilmi?yoksa proje ekranınamı?
ayrı bir sorun da;bilgisayarımda 1,5 RAM var,bu da render lemeye izin vermeyebilirmi?
İndirdiğin template'i açmak istiyorsan .aep uzantılı dosyaya çift tıklaman yeterli. içindeki dosyaları anlattığım şekilde değiştirebilirsin. Ram biraz düşük ama Ae'yi açabiliyorsan render da alabilirsin büyük ihtimal. tüm çalışan programları kapatarak deneyebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları