Tenados bilgi tekolojileri araç giydirme(amatör)

Araç Giydirme - Tenados bilgi tekolojileri araç giydirme(amatör) Sponsorlu Bağlantılar Değerli arkadaşlar araç giydirme konusunda ilk denemem kendi işyerimde bulunan araçlardan bir tanesinin giydirme tasarımını yaptım amatörce sizlerin de nacizhane fikirlerini almak istedim...Yorumlar fikirler için şimdiden çok teşekkürler ...

dennizs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dennizs

Webmaster / İstanbul

Alt 22-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli arkadaşlar araç giydirme konusunda ilk denemem kendi işyerimde bulunan araçlardan bir tanesinin giydirme tasarımını yaptım amatörce sizlerin de nacizhane fikirlerini almak istedim...Yorumlar fikirler için şimdiden çok teşekkürler
işte çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 22-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Üyelere Özel Forum Kullanım Kılavuzu
Bu mesajdan alıntı yap
ahmet-i-nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmet-i-nur

Grafiker / Yurtdışı

Alt 23-09-2008 #3
çok sade olmuş kardeşim bu adamların web site bilgileri telefon fax felan yokmu birde bu renk boğmuş biraz
Bu mesajdan alıntı yap

dennizs

Webmaster / İstanbul

Alt 23-09-2008 #4
şirketin logo su da turuncu ayrıca ofislerinin de içi turuncu ağırlıklı bu yüzden böyle bir şey düşündüm ayrıca aracın arkadan resimlerini yayınlamayı unutmuşum arkadan olan resimde tüm bilgiler yazıyor...
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 24-09-2008 #5
tasarım oalrak gayet güzel ve sade olmuş
yalnız yazılar kendini falza okutturmuyor birde yazıları biraz küçültüp ön kapıya ortalarsan bence daha iyi olur
ya her iki kapıyada yaymalısın yada ön kapıya sığdırmalısın diye düşünüyorum

iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2008 #6
gayet şık olmuş arkadaşım eline sağlık.. eminim şirket çalışanları modifiyeli araçla geziyomuş gibi gezip hava atarlar bu görünümle Tenados bilgi tekolojileri araç giydirme(amatör)
Bu mesajdan alıntı yap
p3d isimli Üye şimdilik offline konumundadır

p3d(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2008 #7
Eline sağlık
renkler güzel
ama araç giydirmelerinde aracı park ederken değil de giderken düşünmek gerek
sonuçta araç giydirmekteki mantık aracı tekerlekli bir billboard gibi düşünmektir.

3 şey var benim naçizane tavsiyem

1. muhakkak tel veya en azından web adresi koy, ve de yazıları aracın iki kapı arasındaki çizgiye getirmemeye çalış

2. tenados logosunu açık renki yaparsan daha iyi görünür olacağını düşünüyorum, çünkü aracı seyir halindeylen gören göz, aracın hızına göre tahminimce 1-2 saniye görecek, işte o bir iki saniyede
bakan insanın gerekli şeyleri görebilmesini sağlamak gerekir. Bu noktada renkler ve bilgilerin göz
tarafından algılanabilirliği önemli.

3. Rüzgar yolu; anladığım kadarıyla aracın rengi füme ve sen bölgesel bir tasarım düşünmüşsün.
dolayısı ile folyoyu bir katman olarak düşündüğünde, özellikle logonun üst kısmı el ile dokunulduğunda
folyonun kenarına rahatlıkla temas sağlanacak, folyonun kenarındaki hafif bir kalkma, aracın seyir halindeyken yarattığı rüzgar gücü o kalkan kenarlardan rahatlıkla folyonun açılmasına sebep olur.
ayrıca aracın yıkanırken maruz kalacağı tayziklü su ve fırçayı da düşünmek gerekir.

Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

dennizs

Webmaster / İstanbul

Alt 07-10-2008 #8
öncelikle fikileriniz yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum bu aralar yoğunluktan dolayı aracın arka resimlerini gönderemedim ama bilgiler aracın arkasında mevcut onları da yana taşımayı düşünüyorum ayrıca şöyle bir fikrim var bu araç satış ve tasarımcı arkadaşların kullanıcağı bir araç ve ön kaputtu design team yazıcak ayrıca şirketimizin bir adet ducado marka aracımız var o da teknik servis aracımız onun üzerinde de repair team yazmasını dşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-10-2008 #9
iyi herşey güzelde Teknik Ekip yada Tasarım Ekibi yazmak varken neden "...team", bu araç ile yurt dışında mı servis vereceksiniz...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arac, bilgi, giydirmeamatör, tekolojileri, tenados