Teneke Kutu ambalajı?

Ambalaj Tasarımı - Teneke Kutu ambalajı? ...

Teneke Kutu ambalajı?
darkwater isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkwater

Grafiker / İstanbul

Teneke Kutu ambalajı?

Alt 19-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar
bir müşteriye teneke kutu çalışması yapacağım. yalnız photoshopda çalışma özellikleri ne olmalı? mesela katalog vs yaparken cmyk 300 dpi çalışıyorum. teneke kutunun çalışma özellişkleride bu şekilde yeterlimi? yoksa farklımı? lütfen bu konuda bilgilendirin teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhabalar
bir müşteriye teneke kutu çalışması yapacağım. yalnız photoshopda çalışma özellikleri ne olmalı? mesela katalog vs yaparken cmyk 300 dpi çalışıyorum. teneke kutunun çalışma özellişkleride bu şekilde yeterlimi? yoksa farklımı? lütfen bu konuda bilgilendirin teşekkürler.
Teneke ambalajlar ebat çalisan ofset baski tekniginde uygulanır.
CMYK 300dpi uygundur.

Benim olumsuz deneyimlerim oldu. Photoshopta eritme sonucunda verilen renk geçileri basikda sorun yaratabiliyor. Tenek levha kağit gibi emici olamadindan tonlamalarda sertlikler oluyor. Tasarimini ne kadar çok spot ve net tramla ile çözersen o kadar çok sonuç iyi oluyor.
Bu mesajdan alıntı yap