teras cafe logo çalışmaları

Logo Tasarımları - teras cafe logo çalışmaları ...

Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 21-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çalışmanın tamamı corelde yapılmıştır...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 21-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sadece ''teras'' tan kahve fincanı yapsan?
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2009 #3
naman yarabbim göremiyorum teras cafe logo çalışmaları logo nerede ?teras cafe logo çalışmaları
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2009 #4
1.çalışma çok sık rastlanan ve artık çok sıradan hale gelmiş bir çalışma kötü dğeil ama sıradan..
2.çalışma logodan çok afişi andırdı bana .. olurda bu cafenin reklam broşürleri fln çıkarsa onda kullanılabilinecek cinsten sanki..
3. çalışmanın biraz daha üstüne gidebilirsin en iyisi o gibi gözüküyor..
sol taraftaki griler çok açık renkte oldugu için renkle ilgili çok büyük sorunlar çıkartır diye düşünüyorum o yüzden sağdaki daha iyi ama bunun yanı sıra altlarındaki yasının bu boyutlarda bile okunması güç bence o yazı logonun bir parçası olmamalı.. belki şirket sloganı olabilir ama bence logoda olmaması gereken birşey dye düşünüyorum ama illa olucaksa daha okunabilir hale getir derim..
Bu mesajdan alıntı yap
respot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

respot

Ressam / Antalya

Alt 21-04-2009 #5
3. dekiler güzel, ama 2 çok ilgi çekici olmuş bence. 1 Nescafe taklidi gibi geldi şahsen...

Başarılar dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap
DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2009 #6
3. Çalışma bana daha ziyade club hareketlı bir mekan izlenimi verdi...Bu logo nun her yerde kullanılıcağanı hesaba katarsak eğer, bıraz daha çalışılmalı derim ben...Neden hep aynı font üzerinde çalışıyorsunuz?Farklı fontlar bu calısmaları daha canlandırabılır...Tabii mekan ın nerede oldugu ve ne gıbı ürünlere ağırlık verdiğide önemli.Bunları da göz önünde bulundurarak daha farklı çalışmalar yapmalısınız derim ben...İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 21-04-2009 #7
Ben size acizane şöyle bir fikir verebilirim ;
Bir numaralı çalışmanızda kare zemin kaldırın.cafe yazısı Teras yazısının üstünde dursun.cafe deki a harfinin yerine üzerinde duman tüten bir kahve fincanı koyun.
Anafikir şu;
Teras yazısını üst kısmı terası simgelesin,cafe yazısı da zaten cafeyi simgeliyor.
Bir anda aklıma bu geldi.Size de mantıklı geldi mi bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 21-04-2009 #8
Sadece ''teras'' tan kahve fincanı yapsan?
deneyeceğim önerini teşekkürler..
naman yarabbim göremiyorum teras cafe logo çalışmaları logo nerede ?teras cafe logo çalışmaları
logolar sorunsuz gözüküyor.. teras cafe logo çalışmaları

1.çalışma çok sık rastlanan ve artık çok sıradan hale gelmiş bir çalışma kötü dğeil ama sıradan..
2.çalışma logodan çok afişi andırdı bana .. olurda bu cafenin reklam broşürleri fln çıkarsa onda kullanılabilinecek cinsten sanki..
3. çalışmanın biraz daha üstüne gidebilirsin en iyisi o gibi gözüküyor..
sol taraftaki griler çok açık renkte oldugu için renkle ilgili çok büyük sorunlar çıkartır diye düşünüyorum o yüzden sağdaki daha iyi ama bunun yanı sıra altlarındaki yasının bu boyutlarda bile okunması güç bence o yazı logonun bir parçası olmamalı.. belki şirket sloganı olabilir ama bence logoda olmaması gereken birşey dye düşünüyorum ama illa olucaksa daha okunabilir hale getir derim..
1. sıradan olabilir ama sonuçta sade ve estetik...
2. bu kafenin tüm işlerini ben yapacağım.. adamın istediklerini duysan kanın donar...
3. sonuçta baskıyıda biz yapacağımız için istediğimiz gibi revize edebiliriz...

teşekkür ederim vaktini ayırıp bu kadar şey yazdığın için..

3. Çalışma bana daha ziyade club hareketlı bir mekan izlenimi verdi...Bu logo nun her yerde kullanılıcağanı hesaba katarsak eğer, bıraz daha çalışılmalı derim ben...Neden hep aynı font üzerinde çalışıyorsunuz?Farklı fontlar bu calısmaları daha canlandırabılır...Tabii mekan ın nerede oldugu ve ne gıbı ürünlere ağırlık verdiğide önemli.Bunları da göz önünde bulundurarak daha farklı çalışmalar yapmalısınız derim ben...İyi çalışmalar...
öncelikle teşekkür ederim club değil burası gayet güzel bir cafe... bahçeli ve "teraslı"... üstündeki yuvarlaklarda korkuluk olarak düşünüldü ama oraya bi korkuluk ilustrasyonu düşünebilirim... Neden aynı font.. çünkü benden estetik ve kurumsal bişey istendi.. bende swiss font serisini çok severim onu kullandım ama farklı fontlarda denenebilir..

İlginize teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
azrailin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azrailin

Webmaster / Ankara

Alt 21-04-2009 #9
en üsttekiler şık ama Kedy dediği gibi sıradan bence logoda slogan kullanma kupa olan çalışmalardan uzak dur çok klasik oluyor al bende ekleyim bi tene 5dk'lık bi çalışma teras cafe logo çalışmaları

Bu mesajdan alıntı yap

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 21-04-2009 #10
Ben size acizane şöyle bir fikir verebilirim ;
Bir numaralı çalışmanızda kare zemin kaldırın.cafe yazısı Teras yazısının üstünde dursun.cafe deki a harfinin yerine üzerinde duman tüten bir kahve fincanı koyun.
Anafikir şu;
Teras yazısını üst kısmı terası simgelesin,cafe yazısı da zaten cafeyi simgeliyor.
Bir anda aklıma bu geldi.Size de mantıklı geldi mi bilmiyorum.
teşekkür ederim tamda creedwar'ın dediğini yapıyordum buda bir alternatiif oldu... teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları