Tercihen avrupa yakası,grafik tasarım stajı - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Tercihen avrupa yakası,grafik tasarım stajı - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Tercihen avrupa yakası,grafik tasarım stajı Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Okulunuz: BEYKENT ÜNİVERSİTESİ M.Y.O. Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: Gösterilen programlar PHOTOSHOP,İLLÜSTRATÖR. ...

basakf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

basakf

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 26-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tercihen avrupa yakası,grafik tasarım stajı

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: BEYKENT ÜNİVERSİTESİ M.Y.O.

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Gösterilen programlar PHOTOSHOP,İLLÜSTRATÖR. Ama gittiğim grafik tasarım kursu var. İllüstratör görüyoruz. Sonrasında photoshop ve indesign da gösterilecek.
Kendimi geliştirebileceğim ve bir şeyler öğrenebileceğim bir yer arıyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Tercihen avrupa yakası,grafik tasarım stajı - İstanbulTercihen avrupa yakası,grafik tasarım stajı - İstanbulTercihen avrupa yakası,grafik tasarım stajı - İstanbulTercihen avrupa yakası,grafik tasarım stajı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 24-04-2013 #3
merhaba nerede oturuyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
modernofset2008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

modernofset2008

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-05-2013 #4
adresine cv yollarsanız degerlendırebılırız
Bu mesajdan alıntı yap
Hakanbrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hakanbrs

Grafiker / İstanbul

Alt 23-05-2013 #5
Merhaba. Beylikdüzün'deki işyerimize (matbaa&copy center) grafiker arkadaş arıyoruz.
İgilenirseniz şayet 7 Tepe Matbaa | Reklam, hatırlanmak değil, prestij ile anılmak ve unutulmamaktır 0212 219 44 12 & 0542 787 75 98 Numaralardan ulaşabilirsiniz.
Hoşçakalın.
Bu mesajdan alıntı yap
dbasechan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dbasechan

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2013 #6
Merhabalar,
Yapmış olduğunuz çalışmalar var ise çalışmalarınızla birlikte adresine iletişim bilgileri dahil mail atarsanız size geri dönüş yapılacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap