Tercüme ofisimize Dizgi Mizanpaj BAYAN eleman aranmaktadır! - İstanbul

İş Veren İlanları - Tercüme ofisimize Dizgi Mizanpaj BAYAN eleman aranmaktadır! - İstanbul ...

ezgiceliks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ezgiceliks

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tercüme ofisimize Dizgi Mizanpaj BAYAN eleman aranmaktadır!

Program/Seviye: Indesign
Illustrator
Quark Xpress
Word
Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Tercüme sektörünün öncü kuruluşlarından Magma Mühendislik Çeviri Yönetimi olarak Kadıköy Hasanpaşa’daki ofisimize,

Genel olarak ofis içi işlerle ilgilenecek Ve Dizgi Mizanpaj işlerinden anlayan;
Indesign
Illustrator
Quark Xpress
Word
Photoshop

Diksiyonu düzgün, temsil yönü kuvvetli, gelişime açık, serbest calışma saatlerine alışkın

Ofis içi işler ve Dizgi Mizanpaj işlerinde görevlendirilecek takım arkadaşı aramaktayız.

Başvuran adayların Kadıköy Hasanpaşa’ya ulaşım kolaylığı olması gerekmektedir.

Çalışma saatlerimiz 8.20- 18.00 dir.
Cmt. Pazar Tatil

Başvurucak adayların cvlerini alttaki mail adresine atmaları rica olunur.

E-posta:

Telefon: 0216 347 35 34
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Tercüme ofisimize Dizgi Mizanpaj BAYAN eleman aranmaktadır! - İstanbulTercüme ofisimize Dizgi Mizanpaj BAYAN eleman aranmaktadır! - İstanbulTercüme ofisimize Dizgi Mizanpaj BAYAN eleman aranmaktadır! - İstanbulTercüme ofisimize Dizgi Mizanpaj BAYAN eleman aranmaktadır! - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap