Tereddüt :)

Deneme Çalışmalar - Tereddüt :) ...

Konu Kapatılmıştır
Güneşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Güneşş

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Paylaşıp paylaşmama konusunda tereddütte kaldım aslında.
bıldıgınız gıbı grafıkerler.net bannerlarında sıkça gordugumuz klasık halıne gelmiş
Fatihcee Arkadasımızın yaptıgı ''arı''mızın kız versıyonunu yapmaya çalıstım,aslında calısmadım farklı bı banner yapmak ıstıyodum bı anda öylesıne oldu..
Amaçsız yaptım bi çalışma bıle degıl.sakın ulen amma uzattın demeyın Tereddüt :) cunku kendımı bı acıklama yapmak zorunda gıbı hıssedıyorum.Maksat muhabbetolsun dedım.Paylaşmıyacaktım ama sızınlede paylasmak ıstedım en sonunda..
Fatıh arkadasımızdanda bu ''arı''yı kullanırken ızın almadım.Kusurumuza bakmazsınız umarım.Bi parça gulebıldıysek ne mutlu..

...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ARka fon hazır zaten anladığım kadarı ile... O nedenle sadece 'arımız' üzerindeki eklentinize yorum yapacağım... Sizce de bu saç kısmı ( kız versiyonu ) çok amatörce olmamış mı?

Deneme çalışması oldugu için biraz daha denemeniz gerektigini düşünüyorum... iYİ forumlar...
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 12-07-2009 #3
emeğine sağlık
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2009 #4
çok merak ediyorum Hezarfen i daha ne şekillere sokacaksınız? buna birileri dur demeli...
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-07-2009 #5
Paylaşıp paylaşmama konusunda tereddütte kaldım aslında.
bıldıgınız gıbı grafıkerler.net bannerlarında sıkça gordugumuz klasık halıne gelmiş
Fatihcee Arkadasımızın yaptıgı ''arı''mızın kız versıyonunu yapmaya çalıstım,aslında calısmadım farklı bı banner yapmak ıstıyodum bı anda öylesıne oldu..
Amaçsız yaptım bi çalışma bıle degıl.sakın ulen amma uzattın demeyın Tereddüt :) cunku kendımı bı acıklama yapmak zorunda gıbı hıssedıyorum.Maksat muhabbetolsun dedım.Paylaşmıyacaktım ama sızınlede paylasmak ıstedım en sonunda..
Fatıh arkadasımızdanda bu ''arı''yı kullanırken ızın almadım.Kusurumuza bakmazsınız umarım.Bi parça gulebıldıysek ne mutlu..[/url]

...
Fatih arkadaşımızdan izin almanız bir şeyi değiştirmeyecektir. Zira Hezarfen'in tasarımcısı benim...

Ayrıca forum kurallarında 2 maddede de belirtildiği üzere:

Grafikerler.net ismi, maskotu ve logosu izinsiz kullanılamaz, iktibas (alıntı) edilemez, değiştirilemez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Konu Kapatılmıştır

Kapat
Şifremi Unuttum?