Terkedilmiş

3D Studio Max - Terkedilmiş Sponsorlu Bağlantılar Kullanılan Program: 3DS Max 2009 Desing Kullanılan Render Motoru: V-Ray Render Süresi: 1 saat 30 dakika. Modelleme Hakkında: Çalışmada hazır model bulunmamaktadır. Ev mimarisi Auto cad programında çizilmiş ...

Terkedilmiş
TimuRRendeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TimuRRendeR

Grafiker / Sakarya

Terkedilmiş

Alt 02-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Terkedilmiş

Kullanılan Program: 3DS Max 2009 Desing
Kullanılan Render Motoru: V-Ray
Render Süresi: 1 saat 30 dakika.
Modelleme Hakkında: Çalışmada hazır model bulunmamaktadır. Ev mimarisi Auto cad programında çizilmiş max'te detaylandırılmıştır.
Kaplamalar ve Işık Hakkında: Ortamda 1 adet v-ray sun ve 1 adet v-ray light mevcuttur. Kaplamalar Photoshop CS 4 te mask yöntemiyle oluşturulmuş olup Bump,Disiplace,Opacitiy gibi mataryel özellikleri için değiştirilmiştir.

Teşekkürler Timur POLAT
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 02-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
autocad, max, ps.... programlar ağır çalışır, olabilir, olan programların sınırı bu değil...

düşünce güzel, fakat başlık konuya uygunsuz gördüm... tabiki de bu benim düşüncelerim, olan konu nasıl ben görüyorum... konu tarkedilmiş... gökyüzü mavi, bina üzerine terkedelen nokta göremedım.... photoshop programda bazı eklenti yapabilirdınız, melesa lighting efekti kullanabilirdınız, bazı yerlere koyu yeşil rengi katabilirdınız, tüm detaylar üzerine eski bir gçrünüm verebilirdınız... olan efektı sadece pencere üzerine görebildım...

ev sanki yeni yapılmış gibi duruyor....
Bu mesajdan alıntı yap
hltdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hltdesign

Öğrenci (Grafik) / Antalya

Alt 02-06-2009 #3
güzel çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
Mertkan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mertkan TEKİN

Grafiker / İstanbul

Alt 03-06-2009 #4
çalışmanın detaylı anlatımları için teşekkürler.bazı yerlerde displacement fazla kaçmış, bazı olması gereken yerlerde de hiç yok.Ayrıca herşey çok yeni sıfır gibi, biraz eskitme katarsan çalışman isme daha uygun olacak.
Bu mesajdan alıntı yap
hknmbn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-06-2009 #5
Öncelikle Renk Tonları Birbirine Çok Yakın ve Düz Olmuş.. Konu Başlığına Uyumu Konusunda Yukarıdaki Yorumlara Katılıyorum.. Eskitmeye ve Düzeltmeye Suyun Cephesindeki Taşlardan Başlayıp Devam Edersen Sanırım Daha Başarılı Olur.. Su Dahil Herşey Yeni Gibi(!) Ne Yosun Tutmuş Maşallah Ne Kararmış.. Terkedilmiş

Işık da Çok Düz Olmuş.. Üstünde Biraz Daha Uğraşıp Paylaşman Dileğiyle.. Eline Sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
kaan1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan1

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-06-2009 #6
Bencede biraz eskitilmiş daha güzel olurdu ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?