Tertemiz intous 5 touch Medium + Wireless Kit - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - Tertemiz intous 5 touch Medium + Wireless Kit - Türkiye Geneli ...

ecanberg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecanberg

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tertemiz intous 5 touch Medium + Wireless Kit

Marka / Model: Wacom intous 5 Medium Wireless aksesuar

Fiyat: 950

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Geçen sene bu zamanlar aldığım intous 5 touch ve bir de kablosuz kullanmak için yine wacomun kendi ürünü olan wireless kitini satıyorum.
Çok fazla kullanmaya vaktim olmadı.Kutu içeriği,hem tablet hem de kit için, belgeleri kağıtları hepsi tamdır, tertemizdir, keçeli uç kullanmayı sevdiğimden dolayı kullanmaya bağlı kalem izi mevcuttur.İstanbul'da yalnızca elden teslim düşünürüm, denemek isteyene evimde denettirebilirim.Takas yalnızca iPad air ya da mini retina ile olur.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Tertemiz intous 5 touch Medium + Wireless Kit - Türkiye GeneliTertemiz intous 5 touch Medium + Wireless Kit - Türkiye GeneliTertemiz intous 5 touch Medium + Wireless Kit - Türkiye GeneliTertemiz intous 5 touch Medium + Wireless Kit - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap