Terzi ve kendi sökügü

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Terzi ve kendi sökügü Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaslar. Ben Almanya da yasayan kendi capinda grafiker olmaya calisan biriyim. Hani terzi kendi sökügünü dikemez derler ya.. Benim derdimde iste bu. Kendi sökügümü dikememek.Yeni bir firma ...

Terzi ve kendi sökügü
mtk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mtk

Hiç Biri / Yurtdışı

Terzi ve kendi sökügü

Alt 17-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar. Ben Almanya da yasayan kendi capinda grafiker olmaya calisan biriyim. Hani terzi kendi sökügünü dikemez derler ya.. Benim derdimde iste bu. Kendi sökügümü dikememek.Yeni bir firma kurma asamasindayim. Ama isim konusunda bir karara varamadim. Bana bu konuda yardimci olabilecek bir Terzi (Grafiker) varmi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

uyeolamiyorum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uyeolamiyorum

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grafikir Atölyesi (kulağa sempatik ve hoş geldiğini düşünüyorum Terzi ve kendi sökügü)
Bu mesajdan alıntı yap