Tesettürlü'mle çalışabileceğim iş arıyorum "İst./Anadolu Y."

Sonuçlanan İlanlar - Tesettürlü'mle çalışabileceğim iş arıyorum "İst./Anadolu Y." ...

slhoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slhoz

Grafiker / İstanbul

Dosya16

Alt 28-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign programlarını kullanıyorum. Ayrıca diğer birçok program hakkında da temel düzeyde bilgim var. MS Office(BilgeAdam) ve Grafik Animasyon (İsmek) sertifikalarına sahibim. Köklü, kaliteli bir kurumda grafik tasarım alanında gelişmek istiyorum. Kariyer hedeflerim bu doğrultuda. Kendime azmim, araştırmacı yönüm ve de bitmek bilmeyen öğrenme isteğim doğrultusunda güveniyorum. Daha önce muhasebe alanında çalışmıştım ve o yönlü deneyim olmuştu. Grafik tasarım alanında ise iş deneyimim az (6 ay kadar). Fakat çalışmadığım bu süre zarfında sürekli kendimi geliştirdim ve tasarımla uğraştım. İlan başlığında da özellikle belirttiğim üzere tesettürlü olmam ve de iş deneyimimin olmaması nedeniyle istediğim gibi bir iş bulamadım. Oysa ki iş deneyimimin olması için, birilerinin bana bir şans tanıması lazım... Çünkü bu işe gerçekten gönül verdim. Bilmediklerimi de kısa sürede öğreneceğime inanıyorum kimseyi yormadan, çünkü gözlem ve kendi kendime öğrenme potansiyelimin iyi olduğunu düşünüyorum. Saygılarımı sunuyor başvurumun dikkate alınmasını talep ediyorum.

E-Mail : ***
Üsk./İst.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tesettürlü'mle çalışabileceğim iş arıyorum "İst./Anadolu Y." - Tesettürlü'mle çalışabileceğim iş arıyorum "İst./Anadolu Y." ya da Tesettürlü'mle çalışabileceğim iş arıyorum "İst./Anadolu Y." da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Tesettürlü'mle çalışabileceğim iş arıyorum "İst./Anadolu Y." | Tesettürlü'mle çalışabileceğim iş arıyorum "İst./Anadolu Y."

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

makintoscu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

makintoscu

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2010 #3
*** adresine bilgilerinizi gönderirseniz görüşebiliriz.
Teşekkürler...
bodytr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bodytr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-07-2010 #4
Size konuyla ilgili olarak özel mesaj yazdım ve ayrıca e-posta da yolladım, bakarsanız sevinirim.
elifex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifex(39)

Grafiker / Bolu

Alt 15-01-2011 #5
Tarif ettiğin, istediğin gibi bir işveren var mı? ben görmedim...Varsa da bana rastlamadı Tesettürlü'mle çalışabileceğim iş arıyorum "İst./Anadolu Y." benimde halen ümidim var Tesettürlü'mle çalışabileceğim iş arıyorum "İst./Anadolu Y." Allah'tan ümit kesilmez...
ayatcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayatcan

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2011 #6
*** İletişim bilgilerinizi veya cv nizi bekliyoruz.
slhoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slhoz

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2011 #7
ilan sonuçlanmıştır, teşekkürler.