tesisatçı için logo (yılmazlar tesisat)

Logo Tasarımları - tesisatçı için logo (yılmazlar tesisat) ...

yilmazlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yilmazlar

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 13-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhab arkadaşlar. babamın sahibi olduğu tesisatçı için üç tane logo denemesi yaptım. acaba hangisini kullanmalıyım. ilkinde tesisatta en çok kullanılan ingiliz anahtarı üzerine bir denemem oldu. ikincisinde ise daha çok psikoloji odaklı postmodern tarzda çalıştım. üçüncüsünde ise müşterilerin daha çok hoşuna gitmesi açısından tabancaya benzetmeye çalıştım (bizim müşteriler kurtlar vadisi izler de)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 13-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hoca 3 ude olmamis ve sanirim rgb calismissin. Cok karisiklar ayrica 2. logonda psikolojik herhangi bi unsur yok. 3. dede kurtlar vadisini animsatan birsey yok. 1. de anahtar yamuk font secimi yanlis. Daha dogrusu font secimi hepsinde yanlis.yeniden gozden gecirmeni tavsiye ederim kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 13-06-2008 #3
Tesisatta Son Nokta... Tasarımda da..tesisatçı için logo (yılmazlar tesisat)
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 13-06-2008 #4
çok iyimser bakamayacağım arkadaşım.
logo vasıflarında bir şey göremedim.
saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap

yilmazlar

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 13-06-2008 #5
hoca 3 ude olmamis ve sanirim rgb calismissin. Cok karisiklar ayrica 2. logonda psikolojik herhangi bi unsur yok. 3. dede kurtlar vadisini animsatan birsey yok. 1. de anahtar yamuk font secimi yanlis. Daha dogrusu font secimi hepsinde yanlis.yeniden gozden gecirmeni tavsiye ederim kolay gelsin
daha bunlar taslak hali st_anger eleştirilerin için sağol göz önünde bulunduracağım.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 13-06-2008 #6
hoca sen benim ilk tavsiyemi dinle lutfen bak yalvariyorum logo kitaplarina bi bak gercekten ya cidden ben cok faydasini gordum sende goreceksin.
Bu mesajdan alıntı yap
ozzup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozzup

Grafiker / Gaziantep

Alt 13-06-2008 #7
Arkadaşım bundan önceki çalışmanızada baktım, (ajans olan) bence bi matbaa'da yada ajans'ta geçir yaz tatilini.
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 13-06-2008 #8
Olmamış desem yetersiz hiç olmamış. Logo konusunda biraz araştırmaya ihtiyacın var bence
Bu mesajdan alıntı yap

yilmazlar

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 13-06-2008 #9
beni değilde logoları eleştirecek, "şöyle olsa daha iyi olurdu" diyecek olan yokmu hiç?
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 13-06-2008 #10
kimse seni eleştirmiyor sadece sana öneride bulunuyorlar. bazı logolar vardır bir kaç düzeltmeyle iş görür hale gelir bazı logolar vardır düzeltmektense sıfırdan çalışmak adaha iyidir. gördüğüm kadarıyla sana tavsiyeler verilmiş bence uymalısın. saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
icin, logo, tesisat, tesisatçı, yılmazlar