teskereci devre 89/1 esortman tasarımı

Deneme Çalışmalar - teskereci devre 89/1 esortman tasarımı Sponsorlu Bağlantılar selam sevgılı arkadaslar şırnak silopide 89/1 olarak görevimizi yapıyor bulunmakdayız sizlerden bır kaç ricam olacaktı esortman sparişi verdık fakat seçtıgımız objeler küçük boyutlu oldugundan dolayı fırma büyütünce bulanık ...

tekcarem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tekcarem

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam sevgılı arkadaslar şırnak silopide 89/1 olarak görevimizi yapıyor bulunmakdayız

sizlerden bır kaç ricam olacaktı esortman sparişi verdık fakat seçtıgımız objeler küçük boyutlu oldugundan dolayı fırma büyütünce bulanık oldugunu söyledı sizlerden bu resimlerin büyük hallerini yoksa buna benzer çalısma yollamanızı rica ediyorum

objeler

kartal resmi

cudi kartalları yazısının altındakı

kemer

kral tacı olan resim tac sarı olacak yanlız

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 13-03-2010 #3
(son kral teskereci devre 89/1 esortman tasarımı) bu son krallar her üç ayda bir yenileniyor askerliğin en güzel tarafları tabi bunlar son kral, imparator, efsane say say bitmez.Bende 87/2 yapmıştım hayırlı teskereler şimdiden teskereci devre 89/1 esortman tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
tekcarem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tekcarem

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-03-2010 #5
teşşekürler

fakat eps formatında oldugundan dolayı pc de açamadım su an askerıyenın pclerını kullanıyoruz

kısa zamanda gönderebilirseniz çok seviniriz jpg gif formatlarında
Bu mesajdan alıntı yap