Test kapağı çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Test kapağı çalışması ...

Test kapağı çalışması
blueray82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueray82

Eğitimci / Mersin

Test kapağı çalışması

Alt 09-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben birazbu işte acemiyim.Öğrenmeye çalışıyorum.Photoshopta basi bi tasarım yaptım.Yorumlarınızı bekliyorum
Test kapağı çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Foruma Resim Yüklemek

ben göremiyorum... :S
Bu mesajdan alıntı yap

blueray82

Eğitimci / Mersin

Alt 09-03-2010 #3
Upload edemedim Test kapağı çalışması bi yardım Test kapağı çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

blueray82

Eğitimci / Mersin

Alt 09-03-2010 #4
Ben upload ettim ama bende göremiyorum Test kapağı çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

blueray82

Eğitimci / Mersin

Alt 09-03-2010 #5
RGB yapmak gerek Test kapağı çalışması.Bunu bile beceremedim ya Test kapağı çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Active Design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Active Design

Ressam / İstanbul

Alt 10-03-2010 #6
Güzel bir çalışma ama bence font olarak Swiss tarzı birşey kullansaydın daha güzel olurdu. Test kapağı çalışması
Eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
meteozender isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meteozender

Desinatör / Konya

Alt 10-03-2010 #7
Anladığım kadarıyla emek harcamışsın ama alınma çok kötü bir kapak olmuş. Öncelikle bu işe yeni başladıysan ilk edapda grafik öğrenmeyi bir kenarıya bırak onu nasılsa öğrenirsin. Renk geçişlerini öğren yani yapacağın çalışmalarda tek renk zemin üzerine değil de geçişli zeminler üzerine çalışırsan birden fazla renk tonlamaları olursa çok daha hoş çalışmalar ortaya çıkar.
Bu mesajdan alıntı yap

blueray82

Eğitimci / Mersin

Alt 10-03-2010 #8
Güzel bir çalışma ama bence font olarak Swiss tarzı birşey kullansaydın daha güzel olurdu. Test kapağı çalışması
Eline sağlık.
Yorumun için teşekkürler.Yeni başladığım için acemilik işte Test kapağı çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

blueray82

Eğitimci / Mersin

Alt 10-03-2010 #9
Anladığım kadarıyla emek harcamışsın ama alınma çok kötü bir kapak olmuş. Öncelikle bu işe yeni başladıysan ilk edapda grafik öğrenmeyi bir kenarıya bırak onu nasılsa öğrenirsin. Renk geçişlerini öğren yani yapacağın çalışmalarda tek renk zemin üzerine değil de geçişli zeminler üzerine çalışırsan birden fazla renk tonlamaları olursa çok daha hoş çalışmalar ortaya çıkar.
Eleştirin için teşekkürler.Benim anlamadığım geçiş derken renkler üzerinden neyi kasteddin ve nasıl yapılır.Gradient tarzı bir geçişmi yoksa direk renk geçişi şeklinde mi tam anlamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-03-2010 #10
Diğer çalışmaları incelemeli, bol eskizlerle programı çözmeli ve herşeyden öte eğitimciliğinizi kullanıp çalışmalarınızda nokta atışı yapmalısınız.

Bu acemiler için bile çok basit bir çalışma oluş durumda.. Tasarım denilemez. Sadece zemin üzerine dizgi yapılmıştır..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları