Testere 5 | Değiştirilmiş |

Dijital Sanat - Testere 5 | Değiştirilmiş | Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar, Forumunuza Yeni Üye Oldum. Photoshopta Yaptığım Bir Kaç Çalışmamı Yayınlamak İstiyorum. Düşünceleriniz Önemli.. Orjinali: Değiştirilmiş Hali: Ayrıca Yaptığım Bir Çalışma....

alaybeyteam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alaybeyteam(29)

Grafiker / İzmir

Alt 08-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar, Forumunuza Yeni Üye Oldum. Photoshopta Yaptığım Bir Kaç Çalışmamı Yayınlamak İstiyorum.

Düşünceleriniz Önemli..

Orjinali:

Değiştirilmiş Hali:

Ayrıca Yaptığım Bir Çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

genc18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle semtlime hosgeldin diyerek yorumlarima başlıyorum olumune kafkafTestere 5 | Değiştirilmiş | neyse testerede renklerle cok oynamissin semtdasim ve hueyu baya bi patlatmışsın kirmizida biraz magenta ve hue dusurmen senin yararına olacaktır diye dusunuyorum.Eger brus kullandiysan sanirim color burn ile boyamissin pek olmamis diyorum testere...Göze gelince mesh kullanmissin sanirim güzelde kullanmıssın gözün içindeki silueti acikca cok beğendim...Renk kompozisyonuda cok iyi gayette basarili olmus...
Bu mesajdan alıntı yap
alaybeyteam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alaybeyteam(29)

Grafiker / İzmir

Alt 08-01-2009 #3
Testere Afişi Benimde İçime Sinmemişti Açıkçası Ama Yinede Ekleyeyim Dedim. Brush Kullanmıştım Kırmızı Kan Efekti Vermek İçin. Color Dodge Yaparak Biraz Koyulaştırıp Zemine Giydirdim. Sağolun Yorum İçin. O Gece Bu Sene Testere 5 | Değiştirilmiş |
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
degistirilmis, testere