Testere filmlerinin beyin oyunu tekniklerinden yeni bir tasarım

İllüstrasyon Çalışmaları - Testere filmlerinin beyin oyunu tekniklerinden yeni bir tasarım ...

Konu Kapatılmıştır
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 03-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Jigsaw gene enselemek istediği ve kendi duygularıyla yüzleştireceği bir adamın(şizofren doktor) peşine düşer.Bu adam kurbanlarını bi odada aylarca susuz bırakıp aşırı katı yiyecekler verip dehidrasyon yoluyla öldürmekte ve üzerlerinde değişik incelemeler yapmaktadır.

Jigsaw bu olaya misilleme olarak adamı,boynunda boyun kelepçesi ve zincirle bir havuzun tramplenine bağlar..Havuz suyla doludur fakat hızla boşalmaktadır..Boyun kelepçesindeki asma kilidin anahtarı ise tramplenin ucundadır..

Su yüzeyi göğüs hizasına geldiği zaman vücut ağırlığı zincire binecektir ve anahtarı almak için zıplama imkanı azalacaktır.Bu arada vakit daralmaktadır...

Doktor can havliye kıvranırken anlamışmıdır suyun önemini...bu adamın kurtulma şansını hesaplayın..Testere filmlerinin beyin oyunu tekniklerinden yeni bir tasarım

Hacim:100 metreküp su
Derinlik:7 metre
Zincir uzunluğu:1,5 metre
Anahtar sicim uzunluğu:25 cm
Doktorun boyu :1,80m
Boşalma hızı :2 metreküp/dk

Alın size havuz problemiTestere filmlerinin beyin oyunu tekniklerinden yeni bir tasarım
(Farklı tasarımlar varsa türetin sizde...)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 03-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Testere 4' ü henüz izlemedim. Belki bu düşünce testere 5 senaryosuna dahil edilebilir. Ayrıca bu şekilde bir çizgi roman hazırlayabilirsinTestere filmlerinin beyin oyunu tekniklerinden yeni bir tasarım Sinamaya uyarlanan çizgi roman sayısı oldukça fazla... Testere serisini çok seven biri olarak çalışmanı çok beğendim, çalışmalarının devamını dilerim...
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 03-11-2007 #3
ama burda bi eksik var....

yani ben olsam su boşalırken zincirden yardım alarak tırmana bilirim.

ama zincirin halkalarını eli perçeleyecek bi yapıda sivri iğnelerden veya jilet kadar keskin bi yapıda olsa bu şansıda ortadan kaldırmış olurduk. zaten testerede amaç yaşamak için bazı şeylerden vazgeçmek........ yanılıyor muyum?

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 03-11-2007 #4
Evet zincirden tırmanma ihtimali aklıma geldi..Olay şudur ki;
Boynuna asılı bir zincire tırmanma şansın çok zordur sadece asılı durabilirsin tutunsanda kurtulma şansın yoktur..ne kadar dayanabileceksin?

Ha bu arada testere 4 ü sinemada izlemek için fazla çaba gösterme bekle dvd si çıksın..iyice karıştı film..5i ve 6sıda çevrilecek..
Filmin ilk sahnesi(Ağzı dikili adam ile gözleri kör olan 2 adamın yakın teması) en hoşuma giden sahnesiydi..Onun dışında bi'kaç bi'şey daha haricinde film vasattı
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 03-11-2007 #5
zaten ben bu tarz devam nıtelıklı fımlerın hep ılklerını kalıtelı bulurum. ondan sonrakıler gorulen ılgının uzerıne tamamen para kazanma amaclı yapıldıgına ınanıyorum. belkı bana guleceksınız ama
bunlara en ıyı ornek
İlkkan (rambo) ılk bolumu bence muhtesemdı
rocky
bunları asla unutamam
ama sonrakılere dıkkat edersenız
tamamıyla amerıkan propagandasına donen ve sadece ızleyıcının parasına gozunu dıken yapımcı mantıgı ıle yapılmıs fılmler.
testere ıse ızleyıcıyı farklı bı sıunırbozme ılkesı ıle ınsanları etkısıne alabılıyor o yuzden cok buyuk ılgı gforuyor...

bıraz eskı ama
bu tarz fılmlerı sewenler varsa

cube, hypercube, phonebooth

bunları da ızlemenızı tavsiye ederım. bunlar benım hosuma gıden ve aklımda sureklı kalan fılmler

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 04-11-2007 #6
Bu tarz ama daha profesyonel tasarımlar çıkarsam filmin produksiyon çalışanlarına göndersem(tabi nasıl ulaşacaz) nasıl olur acaba?

Bu tarz küçük senaryolar yazmakta ilginç olur aslında...Ülkemizde genelde diziler aşk meşk muhabbetleri revaçta olduğu için biraz uçuk şeyler yazılsa elimizde patlayabilir...En iyisimi bu işleri uluslarası platformda paylaşmak..dur bu konu hakkında bir başlık açacağım...
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 04-11-2007 #7
Bu adamdan ümidi kestim ben..Testere filmlerinin beyin oyunu tekniklerinden yeni bir tasarımD

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 04-11-2007 #8
yok ya alır anahtarı...aslında arkasındaki havuz duvarından tırmanabilir..Zinciri biraz uzun tuttumTestere filmlerinin beyin oyunu tekniklerinden yeni bir tasarım
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 05-11-2007 #9
testere 4de gittim çok fenaydııı Testere filmlerinin beyin oyunu tekniklerinden yeni bir tasarım
hele otopsi sahnesiiiii :S
bu düzmece birşey kalmıyor onların yanında.
senaristi kesin sadist Testere filmlerinin beyin oyunu tekniklerinden yeni bir tasarım)

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 05-11-2007 #10
yok ya tipleri görsen 2 tane genç 27 yaşlarında fotolarında gayet sakin sempatik insannlar gibi duruyorlar amaTestere filmlerinin beyin oyunu tekniklerinden yeni bir tasarım
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
testere filmlerinin beyin, testere 4, testere dort, tekniklerinden yeni bir, yeni bir tasarim