text sorunu

Corel Draw - text sorunu ...

text sorunu
muhacir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhacir

Öğrenci (Grafik) / Konya

text sorunu

Alt 08-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar corel x3 de yazım yukarıdan aşagı dogru gidiyo :S nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı olun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 08-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sanırım sorununuz için birazdaha açıklayıcı bilgi vermelisiniz. bu şekilde kimsenin bir şey anlayacağını sanmıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

muhacir

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 08-04-2008 #3
sayfaya yazı yazarken soldan saga dogru gider ya benim yazılarım yukarıdan asagı dogru gidiyor onu nasıl düzeltirim ? daha nası anlatabilirim bilmiyorum valla text sorunu
Bu mesajdan alıntı yap

N/A2(43)

Alt 08-04-2008 #4
tekst / change case menüsünü bir inceleyin. sorununuzu buradan çözebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

muhacir

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 08-04-2008 #5
denedim ama ordan harfler büyütüp küçültülüyo anca ben yazının yönünü ayarlayamadım malesef nası böyle oldu hala anlamıyorum ayarlarlada hiç oynamadım text sorunu
Bu mesajdan alıntı yap

N/A2(43)

Alt 08-04-2008 #6
denedim ama ordan harfler büyütüp küçültülüyo anca ben yazının yönünü ayarlayamadım malesef nası böyle oldu hala anlamıyorum ayarlarlada hiç oynamadım text sorunu
fazla vaktim olmadığında konuyu inceliyeceğim... bende merak ettim doğrusu başıma hiç gelmedi...
Bu mesajdan alıntı yap

muhacir

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 08-04-2008 #7
çok gıcık birşey inş kimsenin başına gelmez menüler ingilizce olduğundan anlamıyorumda ayarları daha beter karıştırmamak için kurcalamıyorum bilen varsa yardım etsin noluuurr nolur text sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 09-04-2008 #8
valla corelin yazı ayarlarıyla o kadar oynadım sorunu çözmek için ama o hale getiremedim text sorunu
Bu mesajdan alıntı yap

muhacir

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 09-04-2008 #9
valla corelin yazı ayarlarıyla o kadar oynadım sorunu çözmek için ama o hale getiremedim text sorunu
inanın hiçbir ayarla oynamadım bende sapıttım o hale nasıl geldi sanırım ben yokken birileri bilgisayarımı kurcalamış text sorunu düzeltmek için uğraştım baya ama daha beter yapcağımdan korkuyorum coreli yeni öğrendim bu sebeple cesur davranamıyorum coreliker arkadaşlar bana yardımederler inş. herkese teşekkür ederim ayrıca
Bu mesajdan alıntı yap

N/A2(43)

Alt 09-04-2008 #10
inanın hiçbir ayarla oynamadım bende sapıttım o hale nasıl geldi sanırım ben yokken birileri bilgisayarımı kurcalamış text sorunu düzeltmek için uğraştım baya ama daha beter yapcağımdan korkuyorum coreli yeni öğrendim bu sebeple cesur davranamıyorum coreliker arkadaşlar bana yardımederler inş. herkese teşekkür ederim ayrıca
arkadaşım son çare olarak sen coreli kaldırıp tekrar kur istersen. bende baya bi baktım. içinden çıkamadım.
birde forumda arkadaşlar corel açılırken F8 tuşuna basılı tutarsak resetlenmiş olur diyolar... ben bunu denemedim. ne kadar doğru onudabilemiyorum. denemeni tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
text, sorunu