Texture örneği çalışması

Corel Draw - Texture örneği çalışması Sponsorlu Bağlantılar Resimde görüldüğü gibi bu vector çizimini bir türlü bulamadım. Elinde olan varsa yardımcı olabilir mi ? Corelin texturelerine baktım ama ordada buna yakın birşey yok. Çiçeğe benzettim ona ...

Texture örneği çalışması
djharry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djharry

Grafiker / Hatay

Texture örneği çalışması

Alt 05-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Texture örneği çalışması

Resimde görüldüğü gibi bu vector çizimini bir türlü bulamadım. Elinde olan varsa yardımcı olabilir mi ? Corelin texturelerine baktım ama ordada buna yakın birşey yok. Çiçeğe benzettim ona göre arayım dedim çizimlerden ama yinede bulamadım. neye benzediğini çözebilsem ordan yola çıkıp arayacağım çiçeğe benzettim biraz Texture örneği çalışması

Elinde olan varsa veya buna yakın birşeyler varsa yardımcı olursa sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serkanbens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanbens(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Floral pattern vs. diye aratırsanız yakın bir şeyler çıkar belki.
Bu mesajdan alıntı yap
djharry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djharry

Grafiker / Hatay

Alt 05-01-2015 #3
bütün floral lara baktım ne yazık ki . yapan kişi sallamasyon yapmış heralde çözemedim Texture örneği çalışması
Karşı taraf da aynısını istiyor bakalım araştırmalara devam ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
background, cizim, texture, vector