tez konusu bulamıyorum yardım edin LÜTFEN ...

Temel Tasarım İlkeleri - tez konusu bulamıyorum yardım edin LÜTFEN ... ...

n@ji-e isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]

Grafiker / Konya

Alt 31-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ya ben öğrenciyim TASARIM-BASIM YAYIM bölümünde ve tez konusu bulamıyorum. birçok konu buldum ama hocalara beğendiremedimtez konusu bulamıyorum yardım edin LÜTFEN ... bolca kaynak blabileceğim bi grafik tasarım ile ilgili konu bulabilr misiniz bana yardımlarınıza çok ihtiyacım var lütfen...en kısa zamanda acilen yardımlarınızı bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Feride ATAMER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Feride ATAMER

Grafiker / Konya

Alt 01-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
wah wah kader arkadaşım benim tez konusu bulamıyorum yardım edin LÜTFEN ... sedat hocamı beğenmiyor tez konusu bulamıyorum yardım edin LÜTFEN ...
Bu mesajdan alıntı yap
delikarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 01-11-2008 #3
arkadaşlar ya ben öğrenciyim TASARIM-BASIM YAYIM bölümünde ve tez konusu bulamıyorum. birçok konu buldum ama hocalara beğendiremedimtez konusu bulamıyorum yardım edin LÜTFEN ... bolca kaynak blabileceğim bi grafik tasarım ile ilgili konu bulabilr misiniz bana yardımlarınıza çok ihtiyacım var lütfen...en kısa zamanda acilen yardımlarınızı bekliyorum...
maksadın sadece olsun da ne olursa olsun mu, yoksa hakikatten bir konuya parmak mı basmak istiyorsun bilmiyorum. bence biz sektörün içerisinde varolan veya varolmaya aday arkadaşların bir duruşu olmak zorunda. düşündüklerinse yazmak istediğin ve ürettiğin fikrin arkasındaysan bizim çooook problemimiz var. örnekleyim biraz ülkemizdeki birçok materyal (görsel veya baskılı) niye tasarım çöplüğü oluşturuyor yada slovenya (2,5 milyon nüfusu var) dünyanın dev markalarına nasıl harika tasarımlar çıkartıyor ve neden genel trendi bu küçük ülke değiştirebiliyor. ülkemizde grafik tasarımın bulunduğu nokta üzerine bir konu bence hem iyi bir konu hem de gerekli. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 01-11-2008 #4
Evet bu konu mantikli tez için olmasa da bende bunu arastiracagim. Belki bi cözüm bulup isim brakirim neden olmasin
Bu mesajdan alıntı yap

[email protected]

Grafiker / Konya

Alt 03-11-2008 #5
ewet yha sedat hoca nerden bildin tez konusu bulamıyorum yardım edin LÜTFEN ...)) yha yardım et bana lütfen o zaman hade lütfelütfen lütfen tez konusu bulamıyorum yardım edin LÜTFEN ...

maksadın sadece olsun da ne olursa olsun mu, yoksa hakikatten bir konuya parmak mı basmak istiyorsun bilmiyorum. bence biz sektörün içerisinde varolan veya varolmaya aday arkadaşların bir duruşu olmak zorunda. düşündüklerinse yazmak istediğin ve ürettiğin fikrin arkasındaysan bizim çooook problemimiz var. örnekleyim biraz ülkemizdeki birçok materyal (görsel veya baskılı) niye tasarım çöplüğü oluşturuyor yada slovenya (2,5 milyon nüfusu var) dünyanın dev markalarına nasıl harika tasarımlar çıkartıyor ve neden genel trendi bu küçük ülke değiştirebiliyor. ülkemizde grafik tasarımın bulunduğu nokta üzerine bir konu bence hem iyi bir konu hem de gerekli. iyi çalışmalar
teşekkür ederim bu konuyu hocaya sunucam umarım beğenir. bence hoş. çok çok tşkr ederim...benim amacım o konuyu geniş kapsamlı araştırıp öğrenmek zaten olsunda ne olursa olsun diyen insanlarda diilim. araştırmışken bilgi sahibi olmak isterim ve banada yararlı olmaını isterim tabikide...
Bu mesajdan alıntı yap

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 04-11-2008 #6
teşekkür ederim bu konuyu hocaya sunucam umarım beğenir. bence hoş. çok çok tşkr ederim...benim amacım o konuyu geniş kapsamlı araştırıp öğrenmek zaten olsunda ne olursa olsun diyen insanlarda diilim. araştırmışken bilgi sahibi olmak isterim ve banada yararlı olmaını isterim tabikide...

rica ederim, keşke sektördeki tüm arkadaşlar yeni, acemi, iyi seviye ne olursa olsun baskı, grafik, reprodüksiyon vs.. gibi her dalındaki arkadaşlar benzer bir duruş sergilemiş olsa, biraz çizgi üstüne çıkmış oluruz...

iyi çalışmalar

iyi insanlar iyi atlara binip gittiler...
Bu mesajdan alıntı yap
monaroza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

monaroza(32)

Matbaacı / İstanbul

Alt 05-11-2008 #7
hım evet haklısın insan sadece öğrendikleriyle yetinmemeli ilerlemek için araştırmaklazım

Bu araka tez konuzu istemişsin arakdaşım hangi üni kurumsal bi çalışma yapa bilirsin bence mesale bi otelin kurumsal çalışması zorda değil üstelik
Bu mesajdan alıntı yap

[email protected]

Grafiker / Konya

Alt 07-11-2008 #8
kurumsalı hocalar beğenmedi arkadaşım yha yapamazmışız. ön yargılılar ama ne yapabilirim kii tez konusu bulamıyorum yardım edin LÜTFEN ...
Bu mesajdan alıntı yap

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 07-11-2008 #9
kurumsalı hocalar beğenmedi arkadaşım yha yapamazmışız. ön yargılılar ama ne yapabilirim kii tez konusu bulamıyorum yardım edin LÜTFEN ...
yapamaz mısınız, nasıl yani ? öğrencilerine güvenmeyen bir eğitim mi önünüze serilen ? umarım kurumsal kimlik çalışması basit olur diyerek, daha yoğun bir araştırma gerektiren bir tez istemişlerdir.

bilgi verirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Feride ATAMER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Feride ATAMER

Grafiker / Konya

Alt 07-11-2008 #10
kurumsal olmaz gerçekten. senin yapacağın tezin araştırma tezi olacak o yüzden. daha değişik konulara bakmalısın ders içerikli. bende çok sıkıntı yaşamıştım. sedat hocanın yıllanmış bi Yazı Tipografi kitabı vardı. onu yenileye bilirsin. Ofset Baskı Sisteminin Dijital Baskı Sistemiyle Karşılaştırılması. Buda olabilir. akılıma gelirse yazarım yine.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bulamiyorum, bulamıyorum, edin, konusu, lutfen, lütfen, tez, yardim, yardım