thefuturist ilk kitap kapağı denemem

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - thefuturist ilk kitap kapağı denemem ...

thefuturist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thefuturist

Öğrenci (Diğer) / Afyonkarahisar

Alt 22-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bi kitap kapağı denemesi yapmak istedim ne program kullanacağımı bilemedim thefuturist ilk kitap kapağı denemem bişeyler yapmaya çalıştım eleştirilerinizi bekliyorum thefuturist ilk kitap kapağı denemem

kutu tasarım pogramından yaptım ve photoscape kullandım kenara yayınevi ve kitapismi yazamadım beceremediğimden thefuturist ilk kitap kapağı denemem

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zeroth isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeroth

Grafiker / Yurtdışı

Alt 22-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kitap tasarimlarinda belli basli bazi standartlar vardir tasariminiz bunlardan cok uzak.. ayrica aforizma ile resimlerin herhangi bir baglantisi varmi?
Bu mesajdan alıntı yap

thefuturist

Alt 22-02-2014 #3
Aforizmaların sahibinin kendi çizimleridir.
Kapak tasarımıyla ilgili dediğiniz standartların hiçbirini bildiğmi sanmıyorum çok çömezim zaten eğer beni aydınlatırsanız çok sevinirim gerçektenn thefuturist ilk kitap kapağı denemem
Bu mesajdan alıntı yap

zeroth

Grafiker / Yurtdışı

Alt 22-02-2014 #4
tasarim her nekadar tasarimcinin yaraticiligina kalmissa da kitap kapak tasarimlari 3 bolumden olusur on yuz arka yuz ve sirt.. on yuzde baslik, yazar ismi, cevirmen varsa onun ismi, slogan gibi bilgiler bulunduran genelde icerik ile ortusen gorsel.. arka yuzde kisa ozet, biyografi, yayin evi, barkot alani gibi bolumler olmalidir.. sirt tasarimi ise kitabin kalinligina gore degisen rafta dizili kitabin adini yazarini yazin evini rahatca okunubilecek sekilde yukaridan asagiya yazilmasi seklinde yapilir.. om plana cikartilmak istenen bilgiye gore bazen yazar adi bazen ise kitap adi merkezli tasarimlar yapilir..
Bu mesajdan alıntı yap

thefuturist

Alt 22-02-2014 #5
Çok teşekkür ederim gerçekten thefuturist ilk kitap kapağı denemem thefuturist ilk kitap kapağı denemem peki tasarım alıştırmaları için bi program öneriniz var mı thefuturist ilk kitap kapağı denemem
Bu mesajdan alıntı yap

zeroth

Grafiker / Yurtdışı

Alt 23-02-2014 #6
photoshop ile bence istediginiz sonuca cok rahat ulasirsiniz.. ve "book cover mock up" diye google aramasi yaparsaniz yaptiginiz tasarimi kitap gorselinin uzerine otomatik olarak giydirip sunum dosyalari hazirlayabileceginiz photoshop eklentileri bulabilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap

thefuturist

Alt 24-02-2014 #7
teşekkürler yorumlarınıza çok sevindim thefuturist ilk kitap kapağı denemem thefuturist ilk kitap kapağı denemem
Bu mesajdan alıntı yap