ticaret odası logosu yardım

Logo Tasarımları - ticaret odası logosu yardım Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar usak ilinin karahallı ilcesinin ticaret odasının web tasarımını yaptım sadece logo su kaldı prof. olmasını istedigim için size ihtiyacım var insallah yardımcı olursunuz kaynak nedir die soracak ...

saruman64 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saruman64

Webmaster / Uşak

Alt 09-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar usak ilinin karahallı ilcesinin ticaret odasının web tasarımını yaptım sadece logo su kaldı prof. olmasını istedigim için size ihtiyacım var insallah yardımcı olursunuz kaynak nedir die soracak olursanız Uşak/Karahallı Ticaret Odası - Anasayfa üstteki logo deişecek sitenin rengine göre olacak ordaki karahallının orjinal logosunu da kullanabilirsiniz googleden usak/karahallı die arattırırsanız resimler cıkar acil arkadaslar lütfen yardımcı olun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence panik yapmanıza gerek yok çünkü ne yaparsanız yapın beğeneceklerdir fazla eleştirceklerini sanmıyorumticaret odası logosu yardım bence yine kahverengi ve çok açık olmamak kaydıyla açık mavi tonlarında çalışın logoyu. Yine yuvarlak olsun. Eski logoda resim görüyorum. O resmin yerine "KTO" yazabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

saruman64

Webmaster / Uşak

Alt 09-06-2009 #3
begenmiyorlar işte sorun o daha sade ve güzel bişey olmasını istiyorlar siz yardımcı olabilirmisiniz renk genelde sitenin rengi yani gümüş ve kahverengi karısımı olabilir su an kendi bilgisayarımda deilim grafik programları yuklu deil ve bugun teslim etmem lasım :S endişem ondan
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2009 #4
Anladım. Dediğim gibi. dış yuvarlak kahverengi..hatta sütlü kahve rengi daha iyi olabilir. k.rengi, sütlü kahve rengi, bej, açık mavi tonlarıyla hoş bir logo elde edebilirsiniz. Resmin yerine okunaklı ama şık bir fontla "KTO" yazarsınız.
Bu mesajdan alıntı yap

saruman64

Webmaster / Uşak

Alt 09-06-2009 #5
güzel düşünce tessekkür ederim ama işte su an kendi bilgisayarımda deilim kto dayım siteyi teslim etmek icin onuda beyenmeyice acil istediler sizden ricam siz yapabilirmisiniz??
Bu mesajdan alıntı yap

saruman64

Webmaster / Uşak

Alt 09-06-2009 #6
sorun orda deil arkadaslar ticaret odası logosu yardım sorun su anki buludugum bilgisayar tamamen kısıtlı programlarda yok yani burdan bişey yapamam ondan sizden istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

saruman64

Webmaster / Uşak

Alt 09-06-2009 #7
yardım edicek yok mu
Bu mesajdan alıntı yap

saruman64

Webmaster / Uşak

Alt 09-06-2009 #8
kısıtlı derken bilgisayara ne birsey kuruluyor nede indiriliyor devlet dairelerini bilirsiniz yani onu demekk istedim yapıp yayıınlarsanız cok sevinirim arkadaslar .psd ve jpeg ini bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 11-06-2009 #9
RapidShare: Easy Filehosting

bu linke tıklayarak EPS formatında dosya indirebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap