Tıkalı kafa açma

Dijital makineler - Tıkalı kafa açma Sponsorlu Bağlantılar hertürlü baskı kafası itina ile %99 servis garantili açılır.özellikle de xaar kafa açılmaz diyenlere duyurulur bu kardeşin işin sırrını çözdü.özel bir madde ve kaliteli bir makina ile tıkanık ...

Tıkalı kafa açma
msteknoloji isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msteknoloji

Hiç Biri / Bursa

Tıkalı kafa açma

Alt 08-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hertürlü baskı kafası itina ile %99 servis garantili açılır.özellikle de xaar kafa açılmaz diyenlere duyurulur bu kardeşin işin sırrını çözdü.özel bir madde ve kaliteli bir makina ile tıkanık kafası olan arkadaşlar mesaj bıraksın

arkadaşlar şunu anlamak istemiyorsunuz sanırım baskı Kafalarını açabilmeniz için bir kere makina almanız lazım ve özel bir maddesi var onu da kullanmanız gerekli ama burda bunlar yeterli değil bu işlemlerin yapılması gereken bir sırası ve farklı prosedürleri var makina kullanıcılarının veya sahipleriinin yapabileceği bir işlem değil oyuzden herkes işini yapsın ben makina satarım servis veriirim yedek parça sağlarım reklam işi yapmam oyuzden reklamcı arkadaşları ve operatörleri bu konu aşar tıkalı tafası olan varsa bana profilimden ulaşsın yardımcı olayım bu kanuda lütfen bilmeden ve kaprisli mesajlar bırakmayın haa buarada kafa açma makinası almak isteyen olursa satabilirim elimde 3 tane var bu işe girmek isteyenlere de yardımcı olurum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

abdurborucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdurborucu

Baskıcı / Tokat

Alt 13-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben önceden longcolor 3308 kullanıyodum.. Xaar kafaları iyice tıkanmıştı... Ben de enjektör ile kafalara hava basıyordum. O da %100 açıyo. Ama bi süre sonra tıkanıyTıkalı kafa açma
Bu mesajdan alıntı yap
msteknoloji isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msteknoloji

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-09-2008 #3
onun sebebi kullandığın boya
Bu mesajdan alıntı yap

abdurborucu

Baskıcı / Tokat

Alt 21-09-2008 #4
çok doğru söyledinTıkalı kafa açma)
Zaten makine hurdalığa verilecek...
Kullanılmıyor..... Kafalarının hepsi tıkanık...
Aslında çalışıyor da kullanan yok.... Ben kullanabiliyorum da makineyi alan olmaz
Benim patronum makineyi satıyor.. 4-5 milyara.... Makine de Longcolor 3308..
Peki tıkanık kafaların düzelebilir mi???? Kafalar Xaar 128..
Cevap yazarsanız sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-09-2008 #5
valla arkadasım xaar kafaları ıtınıa ıle acarım dıosun ama yazdıgın gıbı bnde ınanmak ıstemıorum
gecenkerde de ısım vermeyım bırısı bı madde yapmıs bı ısım vermıs her turlu acarım dıo ama hikaye
he tabı sende olesın demıorum makınem var dıosun ozel maddem var dıosun (solvennten baska ne ise onu da bılmıorum ) sırası var dıosun acabılıosan ne mutlu sana

pekala bı sey daha var ne en fazla ne kadar beklemıs kafaları cabılırsın madem kı makınan var bnde cok uzun zamandır bekleyen kaput kafaklar var acılacagını hıç zannetmıorum senın sınırın ne dır ne kadar beklmıs bır kafayı acabılırsın bunu merak edıroorum cevap verır sn sevınırım
Bu mesajdan alıntı yap

abdurborucu

Baskıcı / Tokat

Alt 22-09-2008 #6
aslında benim kullandığım makinenin kafaları tıkanmasın diye kullanıyoduk.... Gerçekte benim ustam kafanın hortumlarını açıp ya hava, ya da solvent basıp açıyodu.. bana da dedi "sen böyle yap" diye.. Bundan ibaret...
yoksa benim ne işim olur... böyle gıldırgıcık işleri sevmem doğrusu...

Unutmuyorum da bu longcolor yüzünden hastanelik olmuştum... Solvent borusu çatlamıştı. ben de solvent borusunu keserken boru kırıldı ve maket bıçağı derimi kesti attı... Ondan hastanelik Allah'tan derimden az bi parça kesmiştim.. Buna da şükür...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-09-2008 #7
valla gecmıs olsun kardess ugrasılacak bısı deıl saten tıkalı ıse tıklaı ötesı yok acsanda performans alamazzsın
Bu mesajdan alıntı yap

abdurborucu

Baskıcı / Tokat

Alt 23-09-2008 #8
çok şükür makineden kurtuldum... başka makina kullanıyom....
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-09-2008 #9
dostum senın fırma adı ne kullandıgın makına wit color mu ?
Bu mesajdan alıntı yap

abdurborucu

Baskıcı / Tokat

Alt 23-09-2008 #10
çalıştığım firma Areksan Reklam.. Kullandığım makine partner diye geçiyor ama aslı wit-color ultra 720...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
açma, kafa, tikali