Tilia Güzellik Merkezi için Bir logo çalışmam / mslmks

Logo Tasarımları - Tilia Güzellik Merkezi için Bir logo çalışmam / mslmks ...

lance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lance

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya15

Alt 17-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Semih Taneri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Semih Taneri(48)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ya güzel kardeşim niye böyle şeyler yapıyorsunuz? Kendi çabalarınızla bir şeyler ortaya koysanız daha güzel olmaz mı? Öykünmek, esinlenmek gibi şeylere eyvallah da... Böylesine bire bir olunca biraz ayıp oluyor...

İsim yapmış bir takı firması http://www.snootypeacock.com/

http://www.logodesignlove.com/snooty-peacock

Bu mesajdan alıntı yap
Safa Bugra Cil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safa Bugra Cil(27)

Grafiker / Tokat

Alt 17-06-2012 #3
Ya güzel kardeşim niye böyle şeyler yapıyorsunuz? Kendi çabalarınızla bir şeyler ortaya koysanız daha güzel olmaz mı? Öykünmek, esinlenmek gibi şeylere eyvallah da... Böylesine bire bir olunca biraz ayıp oluyor...

İsim yapmış bir takı firması Snooty Peacock | Vintage Eclectic Jewelry | One of a Kind - (Powered by CubeCart)

Snooty Peacock | Logo Design Love

:wink: :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
grafixi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafixi

Webmaster / Bursa

Alt 17-06-2012 #4
adam yapmış Tilia Güzellik Merkezi için Bir logo çalışmam / mslmks
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 17-06-2012 #5
Bu kadar iyi kopyalayamayanda var , helal olsun Tilia Güzellik Merkezi için Bir logo çalışmam / mslmks
Bu mesajdan alıntı yap
KDR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KDR

Grafiker / Sakarya

Alt 18-06-2012 #6
Kötü olmuş bu durum bence okulda farklı bir bölüm seç Tilia Güzellik Merkezi için Bir logo çalışmam / mslmks Makara konusu olacaksın böle gidersen Tilia Güzellik Merkezi için Bir logo çalışmam / mslmks
Bu mesajdan alıntı yap
Turabi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Turabi(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-06-2012 #7
Dostum tasarım alemi küçük, dünya çapında bile olsa küçük. İnternet denilen şey dünyayı küçük bir kasaba haline getirdi. Yaptıklarımız kimsenin gözünden kaçmıyor! Ama takma kafanı dostum. Bu sana ders olsun. Bundan sonra kendi emeğini ortaya koyarsın.
Bu mesajdan alıntı yap
Semih Taneri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Semih Taneri(48)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-06-2012 #8
Sevgili arkadaşlar,
Ben kimseyi rezil etmek ya da foyasını çıkarmak gibi bir niyetle yazmadım. Aklımdan bile geçmedi bir kardeşimizi mahcup etmek. Hatta sonradan bir pişmanlık bile oldu bende, bir vicdan azabı. Neden böyle bir şey yaptım diye. Ama bir refleks sonucu oldu diyebilirim. İki gün önce yabancı bir sitede görüp çok beğendiğim bir çalışma olmuştu işin orijinal hali. Bizim sitede çalışmalara bakarken bir anda görünce şaşaladım. Acaba bunu mu görmüştüm durumu oldu. Ama arkadaşımız siteye yeni yüklemişti. Neyse geriye dönük küçük bir araştırmayla orijinale ulaştım.

Uzun lafın kısası; Lance kardeşim uzaktan uzağa takip ettiğim bir kardeşim. Çalışmayı gördüğümde onun henüz bu kıvamda çalışmalar çıkaracak seviyede olmadığını düşünüyorum. Kendisi beni yanlış anlamasın zamanla ve çok çalışarak bu çalışmalarında fevkinde çalışmalar çıkaracağına eminim. Ama tek şartla: o da çalışmak. O yüzden kendisi ye'se kapılmasın, yılgınlığa ya da ne bileyim mahcubiyete kapılmasın. İnşallah lance için bu durum bir dönüm noktası olur, kendi üretimi olan özgün çalışmalar ortaya koyar bundan sonra.
Kardeşim hakkını helal et. Mahcup etmek istemezdim seni ama ufak bir ders lazımdı sana galiba.
Selam ve sevgiler...
Bu mesajdan alıntı yap
lance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lance

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-06-2012 #9
Sevgili arkadaşlar,
Ben kimseyi rezil etmek ya da foyasını çıkarmak gibi bir niyetle yazmadım. Aklımdan bile geçmedi bir kardeşimizi mahcup etmek. Hatta sonradan bir pişmanlık bile oldu bende, bir vicdan azabı. Neden böyle bir şey yaptım diye. Ama bir refleks sonucu oldu diyebilirim. İki gün önce yabancı bir sitede görüp çok beğendiğim bir çalışma olmuştu işin orijinal hali. Bizim sitede çalışmalara bakarken bir anda görünce şaşaladım. Acaba bunu mu görmüştüm durumu oldu. Ama arkadaşımız siteye yeni yüklemişti. Neyse geriye dönük küçük bir araştırmayla orijinale ulaştım.

Uzun lafın kısası; Lance kardeşim uzaktan uzağa takip ettiğim bir kardeşim. Çalışmayı gördüğümde onun henüz bu kıvamda çalışmalar çıkaracak seviyede olmadığını düşünüyorum. Kendisi beni yanlış anlamasın zamanla ve çok çalışarak bu çalışmalarında fevkinde çalışmalar çıkaracağına eminim. Ama tek şartla: o da çalışmak. O yüzden kendisi ye'se kapılmasın, yılgınlığa ya da ne bileyim mahcubiyete kapılmasın. İnşallah lance için bu durum bir dönüm noktası olur, kendi üretimi olan özgün çalışmalar ortaya koyar bundan sonra.
Kardeşim hakkını helal et. Mahcup etmek istemezdim seni ama ufak bir ders lazımdı sana galiba.
Selam ve sevgiler...

Ama tek şartla: o da çalışmak. O yüzden kendisi ye'se kapılmasın, yılgınlığa ya da ne bileyim mahcubiyete kapılmasın. İnşallah lance için bu durum bir dönüm noktası olur, kendi üretimi olan özgün çalışmalar ortaya koyar bundan sonra.(bu lafın benım için bir ABİ önerisi oldu abi
DÖNÜM NOKTASI DEGİL MİLAT OLDU BENIM İÇİN ZERRE HAKKIm VARSA HELAL EYLE BENDE HELAL EYLEDİM abi bilmeden seni vicdan azabının sokmuş olmamın hüznüyle sesleniyorum abi sana bu kardeşin senin bu sözlerinle kendini tekrardan inşaa edecek abi...
ALLAH RAZI OLSUN GÜZEL ABİM
MUHABBETLE
Bu mesajdan alıntı yap
Yontucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yontucu(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2012 #10
Düzeltildi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları