Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam...

Tipografi Tasarımları - Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam... ...

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 09-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

aslında çok heycanlandım şimdi yüklerken...ilkler unutulmazmış bende bu sabrımdan dolayı bu çalışmamı hiç unutmıcam...Cengiz arkadaşım ve Erdemirs arkadaşım sayesinde ben de böyle bi istek uyandı...şimdiden teşekkürler...
:angel::rofl::angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fehimuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fehimuk

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 09-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
senin için çevirdiğim şarkııı! ilk çalışmana çok yakışmış ZUCKER Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam... ayrıca teşekkür etmeyi de bir borç bilirim.

teknik yorumlara gelince... bunu tipografi ustadlarına bırakıyorum. ama çalışma benim çok hoşuma gitti. ben de heveslendim şimdi yauv Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 09-09-2008 #3
ya ılk oldugu ıcın bırsey dıyemıcem ama en azından bundan sonrakılere yon vermek adına pek bır tıpografı olmamıs demem lazım.. ama zamanla guzel seyler cıkacaktır
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 09-09-2008 #4
senin için çevirdiğim şarkııı! ilk çalışmana çok yakışmış ZUCKER Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam... ayrıca teşekkür etmeyi de bir borç bilirim.

teknik yorumlara gelince... bunu tipografi ustadlarına bırakıyorum. ama çalışma benim çok hoşuma gitti. ben de heveslendim şimdi yauv Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam...
teşekkür edeim cnm ...sağol..açıkçası bende merak ediyorum...:angel: ilkler güzel oluyo gerçekten...baş baş cnm...
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2008 #5
bence güzel bir çalışma olmuş zucker arkadasım Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam... tabi renklerde cok uyumlu Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam...
ama bosluklar var o kısımlarıda kullansaydın keşke ilk diye birsey diyemem :ange: daha iyisini zamanla yapıcagına inanıyorum eline sağlık Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 09-09-2008 #6
bence güzel bir çalışma olsum zucker arkadasım Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam... tabi renklerde cok uyumlu Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam...
ama bosluklar var o kısımlarıda kullansaydın keşke ilk diye birsey diyemem :ange: daha iyisini zamanla yapıcagına inanıyorum eline sağlık Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam...
teşekkür ederim arkadaşım... biliyorum tabiki birçok eksiim vardır ama ilk içinde fena değil dimi... daha iyileri olucak kesinlikle...sağol...Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2008 #7
cnm güzel olmuş gerçekten, eminim devamında çok daha güzel şeyler de çıkacaktır. bilmeyenler için ekleyelim, o göz, kaş, burun ve ağız aslında "f" harflerinden oluşuyor arkadaşlar Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 09-09-2008 #8
Zucker, arkadaşim napiyorsun bakiim sen öle, erdemirs'den sonra simdi sen mi çiktin başimiza Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam... az kaldi beni de alacaksiniz başiniza o zaman görürsünüz tipografi nasil oluo Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam... şaka bi yana arkadaşim, ilk çalişmana rağmen gerçekten iyi iş çikarmişsin, tebrikler..
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 09-09-2008 #9
cnm güzel olmuş gerçekten, eminim devamında çok daha güzel şeyler de çıkacaktır. bilmeyenler için ekleyelim, o göz, kaş, burun ve ağız aslında "f" harflerinden oluşuyor arkadaşlar Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam...
teşekkür ederim can...devamı benim sıkılmamama bağlı...sabır işi o harfleri tek tek ...aman aklıma gelince bile başım döndü...sağol arkadaşım açıklayıcı yorumun için...Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam...

ya ılk oldugu ıcın bırsey dıyemıcem ama en azından bundan sonrakılere yon vermek adına pek bır tıpografı olmamıs demem lazım.. ama zamanla guzel seyler cıkacaktır

teşekkür ederim selim...evet haklısın daha çok yeni merak saldım buna ama bundan sonra daha iyileri olucak...sağol...

Zucker, arkadaşim napiyorsun bakiim sen öle, erdemirs'den sonra simdi sen mi çiktin başimiza Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam... az kaldi beni de alacaksiniz başiniza o zaman görürsünüz tipografi nasil oluo Time After Time-İlk Tpografi Çalışmam... şaka bi yana arkadaşim, ilk çalişmana rağmen gerçekten iyi iş çikarmişsin, tebrikler..

teşekkür ederim arkadaşım öncelikle bu çoklu cevapta olan yardımın için...
bence sende yapmalısın eğer bi kıpırdı olduysa başla...ama çok vakit alıyo...güzel yorumun için teşekkür ederim...ne güzel ya arkadaşlarım bana hep destek hep destek...:rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 09-09-2008 #10
eline sağlık arkdaşım senide başlattık sonunda işe hadi hayırlısı ilk olmasına rağmen bişeyler çıkacak ama bu işte en önemlisi sabır bence ve azim diğer çalışmalarında daha iyisinin olacanı temenni ediyorum kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
çalışmam, time, timeilk, tpografi