Tıp Balosu Afiş

Afiş Tasarımı - Tıp Balosu Afiş ...

Tıp Balosu Afiş

Tıp Balosu Afiş

Alt 15-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1. Geleneksel Müşteri İsteğidir 1. nin Gelenekseli Olmaz Dimi Tıp Balosu Afiş
Tıp Balosu Afiş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Mustafa Cetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa Cetin

Grafiker / Aydın

Alt 15-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tıp Balosu Afiş eline sağlık güzel olmus ama ilk bakışta sağlık bakanlığının aşı vb. ilanlarını andırıyor
iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(38)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 15-02-2008 #3
balo için daha değişik çalışılabilirdi. sablon güzel.. aynı sablona daha değişik çalışılabilirdi...

emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-02-2008 #4
Teşekkürler Yorumlarınız İçin...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-02-2008 #5
menüyü küçük tutup bence baloya uygun daha dengeliyici bir görsel kullansaydın sankı daha hoş olabilirdi. tabi bence Tıp Balosu Afiş
Bu mesajdan alıntı yap
drd38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drd38

Grafiker / Kayseri

Alt 16-02-2008 #6
öncelikle güzel çalışma emeğine sağlık acizane birkaç eleştiri yapmak istiyorum..
1.geleneksel tıp balosunun yazı fotu olmamış gibi ve 1. yazıdan uzak kalmış
menüdeki desenler bir ağırlık katmış ama çalışmanın altındaki dans eden figürlere uyum sağlamamış ... altaki dans eden eğlenen insanları görünce bu bir balo değilde çılgınca eğlenilecek bir parti gibi bir his veriyor... parti afişi için düşünülebir ama bir balo için uygun değil gibime geldi ....
Bu mesajdan alıntı yap
uguraydogar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguraydogar

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2008 #7
"1. Geleneksel" Müşteriyi dogruya teşvik etmen gerekiyor eğer kabul etmezse senin yapacağın pek fazla bişey yok insanlar bakıp bakıp gülerler onun haricinde menü çok büyük görsel göze hoş geliyor birazdaha ufak oynamalar yaparak geliştirebilirsin başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
cemyll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemyll

Webmaster / Bartın

Alt 16-02-2008 #8
biraz konu dışı olacak ama 1. geleneksel nasıl oluyor :S yani ilk yapılan bir şeyin geleneksel olabilmesi için belli zaman sonra aynısının tekrar yapılmış olması gerekir Tıp Balosu Afiş bence geleneksel yazısını kaldırmalısın çalışman güzel olmş tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-02-2008 #9
biraz konu dışı olacak ama 1. geleneksel nasıl oluyor :S yani ilk yapılan bir şeyin geleneksel olabilmesi için belli zaman sonra aynısının tekrar yapılmış olması gerekir Tıp Balosu Afiş bence geleneksel yazısını kaldırmalısın çalışman güzel olmş tebrikler
Birinci Geleneksel Müşteri İsteğidir... Tıp Balosu Afiş AÇıklamayı Okumamışsın... Tıp Balosu Afiş
Bu mesajdan alıntı yap
Pınar*** isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pınar***(31)

Grafiker / Antalya

Alt 16-02-2008 #10
font sorunun var - menü içeriyi ve yer tarih kısmı büyük yazılmış ayrıca yer terih kısmı bence aşağılarda biyerlerde olmalıydı. kısacası çalışan çok dağınık bi bütünlük göremiyorum ve bu beni yoruyor. bide neden küçücük bir "menü" yazısı için işin maliyeti arttırıyorsun anlamadım bence yeşil rengi değiştir bide altta dans eden 3 kişi var zeminin üstüne gelmiş yarısı ve reknler çok boğmuş birbirini ya kısacası baştan ale alman gerekir diye düşünüyorum. çok kötü değil ama acemi işi gibi görünüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
tip balosu bolu