Tıp Fakültesi Öğrenci Toplulukları Tanışma Toplantısı Afişi

Afiş Tasarımı - Tıp Fakültesi Öğrenci Toplulukları Tanışma Toplantısı Afişi ...

lutist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lutist

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 29-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Birkaç gündür sitenizi takip ediyorum. O yüzden kendi yaptığım afişleri burada mı yayınlayıp yayınlamayacağıma emin olamadım. (genelde firma afişleri görüdüğümden.. ) Ayrı bir bölüm aradım ama bulmayınca herhalde burasıdır diye düşündüm.

Gayet amatörce üniversitemizde topluluğumuzun tanıtım toplantısı için afiş tasarlamaya çalıştım. Ancak postit ve not kağıdı resimlerim yüksek kalitede resimler değil. A3 kağıtta çok kötü gözükür diye düşünüyorum. Photoshopda elimden geldiğince netleştirmeye kalitesini arttırmaya çalıştım ama başaramadım. Tasarım hakkında genel görüşlerinizi ve postit ile not kağıdı hakkındaki görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. ilginize şimdiden teşekkür ederim.

Siteniz de çok yararlı olmuş. Düzenli ve her istediğine ulaşabiliyorsun.. Site yönetimi ve paylaşımda bulunan bütün arkadaşları tebrik ederim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmanız görünmüyor.

Resim eklemek için
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 29-10-2008 #3
Keşke çalışmanızı görebilseydik...Tıp Fakültesi Öğrenci Toplulukları Tanışma Toplantısı Afişi Yanlış yüklediniz sanırım...Forum kurallarını ookumayı ihmal etmeyin lütfen...Bahsettiğiniz ve beğendiğiniz düzen ,kurallar sayesinde oluşturuluyor...
Çalışmanız görününce görüşmek üzere...

Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-10-2008 #4
Eğer sitede arama yaparsınız vektorel ve fotoğraf halinde bulacaksınız. Ben bir iki kere gördüm mutlaka var.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-10-2008 #5
Foruma resim ekleme konusunu mutlaka okuyunuz.

Bu seferlik ben konuda ki görseli düzelttim.

Ayrıca konu başlığınız da içerik hakkında kısa bilgi vermelidir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
begumilin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

begumilin(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-10-2008 #6
görümüyor ki :s
Bu mesajdan alıntı yap

lutist

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 29-10-2008 #7
Foruma resim ekleme konusunu mutlaka okuyunuz.

Bu seferlik ben konuda ki görseli düzelttim.

Ayrıca konu başlığınız da içerik hakkında kısa bilgi vermelidir.
resim yüklemeyi biliyordum ama imageshack.us 'da direkt link vardı ordaki adresi kopyalıyordum bu sefer çıkmadı. defalarca resim yollamışımdır yoksa.

İçerik de Toplantı Afişiydi ama tam sanırım üniversite toplulukları da yazmam gerekirdi..

Linlerin üstünü de kapatmayı unutmuşum kusura bakmayın. reklam yapmak için koymamıştım. yanlış anlaşılsın istemem..
Bu mesajdan alıntı yap
begumilin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

begumilin(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-10-2008 #8
bukadar postit koseye yesil alan acmak yerine keske sadece asağıda el yazısı ile kullanılıp bantlanmıs tarih ve saatten haberdardar eden yırtık kağıt parcası tek basına kullanılsaydı. Çok değisik ve ilgi çekici olabilirdi. Hem tarz hem düsünce olarak...

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

lutist

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 29-10-2008 #9
sanırım fazla abartmışım.. resimler hakkındaki yorumlarınız nedir? kalitelerini nasıl arttırabilirim? photoshoptan shape denedim elle bile uğraştım ama yapamadım..

elimden geldiğince aramaya çalıştım ama netleştirmekle ilgili ne kelime yazdıysam bulmadım. postit resimlerine de ulaşamadım. neyse yine de teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afişi, duyuru, fakültesi, tanışma, toplantı, toplantısı, toplulukları, tıp, öğrenci