Tipografi calismalari icin

Tipografi Tasarımları - Tipografi calismalari icin Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaslar Tipografi calismalari gun gectikce gozume cok cok daha guzel gorunmeye basladilar. Internetten tipografi calismalarini bulabilecegim linkler, dersler ve ornekler varmi? suanda yapmak uzere oldugum bir calisma ...

lyrist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lyrist

Grafiker / Muğla

Dosya18

Alt 06-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar
Tipografi calismalari gun gectikce gozume cok cok daha guzel gorunmeye basladilar. Internetten tipografi calismalarini bulabilecegim linkler, dersler ve ornekler varmi? suanda yapmak uzere oldugum bir calisma icinde cok cok uygun olacak. birkac deneme yapmam gerek.... rica etsem bana yardimci olurmusunuz?
cok cok tesekkurler simdiden...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Theo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Theo(30)

Hiç Biri / Denizli

Alt 10-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
herhangi bir tasarım sitesinden çok rahat öğrenebilirsin. (türk tasarım sitelerinden olmazsa daha kolay öğrenirsin ^^)

abduzeedo.com 10steps.sg psd.tutsplus.com gibi siteleri araştır.. bunları bi bitir daha sonra 50 kadar örnek site veririm dilersen (:
Bu mesajdan alıntı yap
lyrist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lyrist

Grafiker / Muğla

Alt 12-04-2011 #3
cok cok saoll tmm ozaman soyledigin siteyi oldukca uzun suredir takip ediyorum zaten ama iste dedim alternatif baska sitelerde varmidir benim bulamadigimTipografi calismalari icin)) cok saollll ozaman ben sana daha sonra tekrar sorayimTipografi calismalari icin
Bu mesajdan alıntı yap
Theo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Theo(30)

Hiç Biri / Denizli

Alt 12-04-2011 #4
typographyserved.com smashingmagazine.com behance.net ve creattica.com a bakabilirsin bu hafta ^_^
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
tipografi, tipografi çalışmaları, tipografi nasıl yapılır, tipografi ornekleri, tipografi teknikleri