tipografi çalışmasını resim haline çevirme nasıl yapılıyor

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - tipografi çalışmasını resim haline çevirme nasıl yapılıyor Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar tipografi çalışmamı her bilgisayarda kullandığım font olmasa bile görünür hale getirebilmek için hangi işlemi uygulamam gerekiyor bilenler yardım ederse sevinirim....

3Blue isimli Üye şimdilik offline konumundadır

3Blue

Baskıcı / İstanbul

ünlem

Alt 24-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar tipografi çalışmamı her bilgisayarda kullandığım font olmasa bile görünür hale getirebilmek için hangi işlemi uygulamam gerekiyor bilenler yardım ederse sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muratkeceli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratkeceli

Grafiker / Ankara

Alt 24-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
convert yapmanız gerekiyor
corel de yaptıysanız ctrl+Q
illistrator de yaptıysanız object menüsü altında expand seçeneğinden yapabilirsiniz,
Bu mesajdan alıntı yap
FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2011 #3
Aİ'nin başlığı altında sorduğun için ona göre cvp vereceğim tipografi çalışmasını resim haline çevirme nasıl yapılıyor

Tüm çalışmanı arkadaşın dediği gibi Convertle CTRL + A - CTRL+SHIFT+ O sonra OBJECT menüsünden RESTERİZE yap karşına çıkan menüyü anlarsın zaten yapacağın resmin çözünürlüğünü soracak kolay gelsin tipografi çalışmasını resim haline çevirme nasıl yapılıyor1:
Bu mesajdan alıntı yap
3Blue isimli Üye şimdilik offline konumundadır

3Blue

Baskıcı / İstanbul

Alt 24-01-2011 #4
çok teşekkür ederim sanırım oldu tipografi çalışmasını resim haline çevirme nasıl yapılıyor
Bu mesajdan alıntı yap
FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2011 #5
Rica Ederiz İyi çalışmalar tipografi çalışmasını resim haline çevirme nasıl yapılıyor1:
Bu mesajdan alıntı yap