Tipografi denemesi

Tipografi Tasarımları - Tipografi denemesi ...

Tipografi denemesi
TRY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TRY(36)

Grafiker / Kocaeli

Tipografi denemesi

Alt 13-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tipografi denemesi

Uploaded with ImageShack.us

Daha önce hiç yapmamıştım zaten ne olduğunuda burda öğrendim ve kendi fotoğrafımla bir deneme yaptım, bakalım siz ne diyeceksiniz. Yorumlar için şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

prozium isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prozium

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 16-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dostum bu gördüğüm en saçma tipografi
Bu mesajdan alıntı yap

TRY(36)

Grafiker / Kocaeli

Alt 16-08-2011 #3
sebebinide açıklarsan öğrenmiş olurum. Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
hasana11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasana11

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-08-2011 #4
kötü.......
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 17-08-2011 #5
google'a tipografi yazıp, resimlerde aratarak neden sorusuna binlerce cevap bulabilirsiniz.
Başarılar...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap

TRY(36)

Grafiker / Kocaeli

Alt 17-08-2011 #6
google'a tipografi yazıp, resimlerde aratarak neden sorusuna binlerce cevap bulabilirsiniz.
Başarılar...
Bu kadar saçma bir yorum olamaz.
Şunu anlamıyorum, madem google'dan resimler aratarak bulucam cevabımı, o halde neden buraya çalışmalarımızı yüklüyoruz? neden yüklüyorsunuz? Sadece, güzel eline sağlık lafını duymak içinmi. Eğer anlamlı eğitici bir yorum yapmayacaksanız yorum yapmaya ne gerek varki.

Mesajımda ilk tipografi çalışmam olduğunu belirtmiştim, dolayısıyla yanlışlarımın olması normal yani birşeyler öğrenmek istiyorum, o halde sadece kötü demenin bana ne katacağını bekliyorsunuz. Açık konuşmak gerekirse sadece kötü, vasat, olmamış gibi yorumlar yapanları ciddiye almıyorum, kimseninde almamasını tavsiye ediyorum, burası paylaşım olduğu kadar eğitim yuvası ise eğitici yorumlar yapmak en doğrusu geri kalanının varlığı gereksizdir. Hatta bence yorum yaptığı konuyla ilgili hiçbi çalışması bulunmayanları bile ciddiye almamak gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 17-08-2011 #7
dostum bu gördüğüm en saçma tipografi
yapılan yorumlar biraz teşvik edici olsun lütfen
Bu mesajdan alıntı yap

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 17-08-2011 #8
Başarılar...
bu kadar onur kırıcı bir cevap olamaz.
Bu mesajdan alıntı yap
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 17-08-2011 #9
İlk çalışma olarak düşünülürse gayet hoş. Birde beyaz yerlerdeki turgay yazılarını kaldırarak deneyin derim.
Yorum yapan arkadaşlar neyle kıyasladıklarının farkında değiller. Ciddiye almayın.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 17-08-2011 #10
Bu kadar saçma bir yorum olamaz.
Şunu anlamıyorum, madem google'dan resimler aratarak bulucam cevabımı, o halde neden buraya çalışmalarımızı yüklüyoruz? neden yüklüyorsunuz? Sadece, güzel eline sağlık lafını duymak içinmi. Eğer anlamlı eğitici bir yorum yapmayacaksanız yorum yapmaya ne gerek varki.

Mesajımda ilk tipografi çalışmam olduğunu belirtmiştim, dolayısıyla yanlışlarımın olması normal yani birşeyler öğrenmek istiyorum, o halde sadece kötü demenin bana ne katacağını bekliyorsunuz. Açık konuşmak gerekirse sadece kötü, vasat, olmamış gibi yorumlar yapanları ciddiye almıyorum, kimseninde almamasını tavsiye ediyorum, burası paylaşım olduğu kadar eğitim yuvası ise eğitici yorumlar yapmak en doğrusu geri kalanının varlığı gereksizdir. Hatta bence yorum yaptığı konuyla ilgili hiçbi çalışması bulunmayanları bile ciddiye almamak gerekir.
ilk çalışman olarak fena değil. tipografiden az çok anlarım. metinlerle ve harflerle yapılan görsel çalışmalar. kimi insan silüeti yapar, kimi metinlerle fotoğrafları birleştirir vs. vs. vs.
örnek tipografi çalışmalarını incelemeye devam ettiğin sürece ilerde daha iyi işler çıkacağından şüphem yok.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları