tipografi

Graficafe - tipografi ...

tipografi
destnyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

destnyy(32)

Grafiker / İstanbul

tipografi

Alt 14-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

herhangi bir fontu bozarak ya da üzerinde oynama yaparak hangi nesneye benzetirdiniz bi fikri olan var mıtipografi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 14-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kendi adıma Ne anlatmaya çalıştığınızı anlayamadım. Anlayan biri olursa banada anlatsın... Başlıklada bağdaştıramadım...
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa Cetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa Cetin

Grafiker / Aydın

Alt 14-02-2008 #3
Kendi adıma Ne anlatmaya çalıştığınızı anlayamadım. Anlayan biri olursa banada anlatsın... Başlıklada bağdaştıramadım...
ben anLamak uzereyim suan tipografi
anLatirim sana da tipografi
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-02-2008 #4
Ben Biraz Anladım Gibi Sanki Bir Logoda Görmüştüm "K" harfini elinde meşale ile yuruyen bir adama benzetmiş... Aklıma Gelen bu...
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 14-02-2008 #5
Ben Biraz Anladım Gibi Sanki Bir Logoda Görmüştüm "K" harfini elinde meşale ile yuruyen bir adama benzetmiş... Aklıma Gelen bu...
Tamam onu hepimiz biliyoruz arkadaşım da "hangi nesneye benzetirdiniz bir fikri olan var mı?" ne demek onu anlamadım... Herkez her harfi her nesneye benzetebilir... Hayalgücünün sınırı olur mu?

Hani dese ki bize arkadaşlar bir firma var ismi x bu ismin karakterlerini kullanarak hangi nesneye benzetirdiniz. Tamam o zaman herkez fikrini söyler... Ama ben böyle bir soru görmedim.. Yoksa buraya bir resim falan eklemişte benmi göremiyorum eğer öyleyse uyarın lütfen arkadaşlar tipografi
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-02-2008 #6
Tamam onu hepimiz biliyoruz arkadaşım da "hangi nesneye benzetirdiniz bir fikri olan var mı?" ne demek onu anlamadım... Herkez her harfi her nesneye benzetebilir... Hayalgücünün sınırı olur mu?

Hani dese ki bize arkadaşlar bir firma var ismi x bu ismin karakterlerini kullanarak hangi nesneye benzetirdiniz. Tamam o zaman herkez fikrini söyler... Ama ben böyle bir soru görmedim.. Yoksa buraya bir resim falan eklemişte benmi göremiyorum eğer öyleyse uyarın lütfen arkadaşlar tipografi
tipografi Bence Arkadaş Bu Tür Örnekler Duymak İstiyor Anladığım Kadarı İle...
Bu mesajdan alıntı yap
mgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 14-02-2008 #7
herhangi bir fontu bozarak üzerinde oynama yaparak bir nesneye benzetmek tamamen grafikerin hayagücü ile doğru orantılıdır bence foruma tam olarak ne yapmak istiyorsan onu sor daha etkili yanıtlar alırsın diye düşünüyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
destnyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

destnyy(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2008 #8
arkadaşlar demek istediğim aslında şemsiye yazarak yani fontüzerinde oynama yapıp bozarak öyle bi şemsiye yazılsın ki yazıya bakıldığında şemsiye olduğu anlaşılsın umarım bu sefer anlatabilmişimdir demek istediğimi tipografi şimdi buna benzer nesneler istiorum aklıma gelmio sizin aklınıza gelirse benimle paylaşırsanız çok sefinirim tipografi
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-02-2008 #9
typo olarak çalışma yapıp yapmadığımızı soruyorsunuz sanırım. Daha önce yapmış olduğum bir çalışmam var forumda. Konuya buradan ulaşabilirsiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
inan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

inan

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2008 #10
okul yıllarında tipografi dersinde benzer bir çalışma yapmıştık..
yengeç,kedi,köpek...vb hayvanları pictogram şeklinde oluşturabileceğimiz fontları seçip isimdeki harflerin tümünü kullanarak bir çalışma yapmıştım.Sende istediğin her nesneyi yapabilirsin önemli olan o nesneyi görsel olarak anlatabileceğin ve rahat çalışabileceğin doğru fontu bulmak...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
tipografi