Tır kamyon reklam giydirmesi yaptırmak istiyoruz - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Tır kamyon reklam giydirmesi yaptırmak istiyoruz - Türkiye Geneli ...

oaltunel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oaltunel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tır kamyon reklam giydirmesi yaptırmak istiyoruz

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Tır kamyon reklam giydirmesi yaptırmak istiyoruz...

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Tır kamyon reklam giydirmesi yaptırmak istiyoruz - Türkiye GeneliTır kamyon reklam giydirmesi yaptırmak istiyoruz - Türkiye GeneliTır kamyon reklam giydirmesi yaptırmak istiyoruz - Türkiye GeneliTır kamyon reklam giydirmesi yaptırmak istiyoruz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
leonsea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leonsea

Hiç Biri / Ankara

Alt 17-10-2015 #3
Ne aramıştınız kendi bunyenize elemanmi yoksa arac kaplama ve baski islerini verecegimiz baski merkezimi
Baski merkeze istiyorsaniz eger 0543 783 75 72 numaran bana ulasabilirsiniz yerimiz ankarada gerekli musteri referanslarimizi da gorusmede sunabilirim.
Kolay gelsin iyi gunler.
Bu mesajdan alıntı yap
korkaks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

korkaks

Grafiker / Kocaeli

Alt 17-10-2015 #4
Ne aramıştınız kendi bunyenize elemanmi yoksa arac kaplama ve baski islerini verecegimiz baski merkezimi
Baski merkeze istiyorsaniz eger 543 783 75 72 numaran bana ulasabilirsiniz yerimiz ankarada gerekli musteri referanslarimizi da gorusmede sunabilirim.
Kolay gelsin iyi gunler.
ewet arkadaşa katılıyorum tasarımmı , baskımı , elemanmı
Bu mesajdan alıntı yap
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2015 #5
mail gönderdim. iyi çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap