Tişört Baskı Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Tişört Baskı Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli ...

batuhankaralar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

batuhankaralar

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tişört Baskı Yaptırılacaktır

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet:

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 5-6 Gün

İşle ilgili açıklama: İlgi çekecek bir proje için için tişört bastırılacaktır. Şartlarımız

- Tişörtler Siyah, Mavi, Beyaz renkte olacak.
- Baskı 3-4 renk olacak.
- Bir sipariş minumum 10-15 maksimum 20-30 tane olacak.
- En fazla 5 gün sonra teslim edilecek.
- Boyut olarak tam boy olacak, bazı modellerde arkada ufak bir baskı daha olacak.
- En önemlisi verilen işi layığıyla yapıp yarı yolda bırakmayacak,dürüstlükten taviz vermeyecek.

Tekliflerinizi mail adresime gönderiniz.

Kalite kalite fiyat istiyorum. Örneğin 1.kalite 2.kalite 3.kalite... Tekliflerinizi bekliyorum...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tişört Baskı Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli - Tişört Baskı Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli ya da Tişört Baskı Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Tişört Baskı Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Tişört Baskı Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli | Tişört Baskı Yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

batuhankaralar

Tişört Bastırılacaktır... - Türkiye Geneli

Alt 29-08-2011 #3
Tişört Bastırılacaktır...

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: Tişört başı 15-20 TL arası.

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 3-4 Gün

İşle ilgili açıklama: Merhabalar;

Ben internet ortamında tanınmış bir sitede üyeyim. Bizim bir tişört baskı projemiz var. İlk günden bayağı bir sipariş aldık. Uygun fiyat verebilecek bir arkadaşla anlaşmak istiyoruz. Baskı boyları tam boy olabilir, birkaç tasarımımız arkalı önlü ve adetli alım yapacağız. Tekliflerinizi msn adresine mail yoluyla yollayabilirsiniz...

E-posta: *********

batuhankaralar

Alt 01-09-2011 #4
aramızda hiç baskıcı yok mu şöyle 15 TL'ye tişört basabilecek?