Tişört baskısı için vektörel çizim

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Tişört baskısı için vektörel çizim Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben vosvos sever biriyim.Tişört baskısı için vosvos vektörel çizimler arıyorum. Ama teknik çizimler olursa daha iyi olur. Birçok vektörel çizime ulaştım ama ne yazık ki benim istediğim ...

turandemirer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turandemirer

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 28-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben vosvos sever biriyim.Tişört baskısı için vosvos vektörel çizimler arıyorum. Ama teknik çizimler olursa daha iyi olur. Birçok vektörel çizime ulaştım ama ne yazık ki benim istediğim gibi değiller.Benim istediğim yarı transparan çizimler. Örnek verecek olursam aşağadakiler gibi.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar ben vosvos sever biriyim.Tişört baskısı için vosvos vektörel çizimler arıyorum. Ama teknik çizimler olursa daha iyi olur. Birçok vektörel çizime ulaştım ama ne yazık ki benim istediğim gibi değiller.Benim istediğim yarı transparan çizimler. Örnek verecek olursam aşağadakiler gibi.Aramızda grafikerler varsa onların bulması daha kolay olur diye düşünüyorum.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
Sizce aramızda grafikerler yok mudur? Yalnız şöyle bir sorun var. Grafiker grafik aramaz tasarlar... Tişört baskısı için vektörel çizim

Sizin istediğiniz görseller bulunması biraz zor olan tasarımlar. Ama eğer bu tarz çalışmalar istiyorsanız firma ile iletişime geçerseniz onlar size büyük ihtimalle cevap verirler. Ya da şu aramızda bulunan grafiker arkadaşlara bedeli karşılığında çizdirebilirsiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
turandemirer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turandemirer

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 28-04-2009 #3
Pardon özürdileyerek hemen düzeltiyorum.Yanlış bir tabir kullandım sanırım Tişört baskısı için vektörel çizim
Bu mesajdan alıntı yap