Tişört tasarımı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Tişört tasarımı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar İlanımıza ilgi gösteren herkese teşekkürler. İşlerimizde bize yardımcı olacak arkadaşımızı bulduk. İlanı kapatabiliriz. biquul isimli üyeden Alıntı Tişört tasarımı Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: ...

biquul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

biquul

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlanımıza ilgi gösteren herkese teşekkürler. İşlerimizde bize yardımcı olacak arkadaşımızı bulduk. İlanı kapatabiliriz.
Tişört tasarımı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba,
Belli bir konuda çeşitli tişört baskı tasarımları istiyorum. Konu ve örnekler mail üzerinden paylaşılır. Parça başı ödeme yapılacak şekilde anlaşabiliriz. İlk etapta 7-8 adet tişört tasarımı ve 2 adet sweatshirt baskı tasarımları yapılacak.
İlgilenenler mail atabilirler.
Kolay gelsin.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Tişört tasarımı - Türkiye GeneliTişört tasarımı - Türkiye GeneliTişört tasarımı - Türkiye GeneliTişört tasarımı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

berkowski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berkowski

Grafiker / Bursa

Alt 10-02-2016 #3
Gelen kutunuzu kontrol eder misiniz. ( Mail )

biquul

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-02-2016 #4
E-postalarımı sürekli kontrol ediyorum. Fakat, kendini tanıtmadan ve yaptığı işleri eklemeden e-posta gönderenlere cevap vermiyorum.
koofert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koofert

Grafiker / İzmir

cevap

Alt 11-02-2016 #5
Ben gayet detaylı tanıttım kendimi, portfolyo ve internet sitemi ekledim. Bütün işlerim içinde. Bana da cevap vermediniz.

biquul

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-02-2016 #6
50'den fazla mail geldi. Hepsini titizlikle inceledik. Eleme yaptığımız arkadaşlara da cevap yazmaya özen gösterdik. Fakat bazılarına cevap yazmayı atlamış olabiliriz. Kusura bakmayın.

biquul

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-02-2016 #7
İlanımıza ilgi gösteren herkese teşekkürler. İşlerimizde bize yardımcı olacak arkadaşımızı bulduk. İlanı kapatabiliriz.