Tiyatro afiş çalışması

Afiş Tasarımı - Tiyatro afiş çalışması ...

Tiyatro afiş çalışması
andesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

andesign

Grafiker / Antalya

Tiyatro afiş çalışması

Alt 16-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli yorumlarınızı bekliyorum...

http://img268.imageshack.us/img268/8...e351gelini.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

nosradamus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nosradamus

Grafiker / Ankara

Alt 16-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sade ve göze güzel görünen bir çalışma olmuş, emeğine sağlık...

Ama bence bu çalışmayı biraz daha cıvıl cıvıl yapabilirdin yani afişe biraz daha heyacan katmalısın, sonuçta bir tiyatro çalışması olduğu için bu çalışmada biraz daha hareket bekler insan, kaldı ki bu afişe bakan ve oyun hakkında bir bilgisi olmayan birisini ilk önce bu afişin biraz renklendirmesi lasım ki o kişi o oyunu görmek istesin.
Bence bu tarz afiş çalışmalarında afişin göze hitap etmesinin yanında amacına uygun da olması gerekir.
Örneğin günümüzde çoğu film fragmanı daha filmi izlemeden bile bizi cezbetmeye yetiyor bazen de filmi izledikten sonra da biraz hüsrana uğruyoruz ama sadece fragmana bakarak o filmi izlememiz bile o fragmanın başarılı olduğunu gösterir. Aynı durumun bu tarz afiş çalışmalarında geçerli olduğunu düşünüyorum. Örnek biraz uç noktada oldu belki ama söylemek istediklerimi en güzel şekilde anlatıyor.
İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap