Tiyatro Afiş Tasarımcısı Aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Tiyatro Afiş Tasarımcısı Aranıyor - Türkiye Geneli ...

Gmorg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gmorg

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 10-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tiyatro Afiş Tasarımcısı Aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhabalar,yaratıcı fikirlere sahip daha önce tiyatro afişleri hazırlamış tasarımcı arkadaşlar ile tiyatro afiş çalışması için işbirliği yapmak istiyoruz.(Tiyatroyla alakalı tüm görsel dökümler gönderilecektir.) İlgilenen arkadaşların acilen bizimle temasa geçmeleri rica olunur.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tiyatro Afiş Tasarımcısı Aranıyor - Türkiye Geneli - Tiyatro Afiş Tasarımcısı Aranıyor - Türkiye Geneli ya da Tiyatro Afiş Tasarımcısı Aranıyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Tiyatro Afiş Tasarımcısı Aranıyor - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Tiyatro Afiş Tasarımcısı Aranıyor - Türkiye Geneli | Tiyatro Afiş Tasarımcısı Aranıyor - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

yuxelka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yuxelka

Grafiker / Ankara

Alt 11-04-2011 #3
Mail attım. *********
ghtalas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ghtalas

Grafiker / Ankara

Alt 15-04-2011 #4
Yakın zamalarda tiyatrocu Melih Ekener'in tiyatro afişlerini ayrıca bütün tiayatro konseptlerini'de ben yaptım.

ilgilenirseniz tel num: *********

aramanız sonucunda tiyatro için yaptığım işleri size gönderebilirim...

Gökhan Talas