Tiyler Club Cafe

Afiş Tasarımı - Tiyler Club Cafe ...

Tiyler Club Cafe
Smoke6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Tiyler Club Cafe

Alt 18-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkaşlar Yapmış Oldum Calısma İcin Eleştirileriniz Yaparsanız Sevinirim Şimdiden Teşekür ederim..

Tiyler Club Cafe
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

newdigital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

newdigital

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bana kalırsa acayip karışık duruyor.Çok göz yoruyor. Birde o kızın etrafını keserken feather versen o keskinlikte olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-12-2007 #3
Çok karışık ve eli yukarıda olan DJ çalışmaya oturmamış.

Arkadaki film kareleri, resimler, yazışar, adres, kulaklık, bunların hepsini koymak zorunda değilsiniz. Çok fazla karmaşa var. Tabi müşterinin bunları çalışmada görmek istediğini söylerseniz...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-12-2007 #4
eli havada olan DJ koltuk altı traşı olmalı benceTiyler Club CafeTiyler Club Cafe
şaka bi yana güzelmiş ama karışık dostum
Bu mesajdan alıntı yap
emre-kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre-kara

Grafiker / Ankara

Alt 18-12-2007 #5
bencede cok karışık :S bide kazı renklerini biraz daha oyna
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 18-12-2007 #6
hayatımda hiç bu kadar karışık bir afiş görmedim, bence biran önce sadeleştirmelisin... kimse birşey görmesin diye mi yaptın yoksa Tiyler Club Cafe
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-12-2007 #7
Çok Resim Kullanmışsın.. Çok Karşık Olmuş Resimleri Azaltmalısın Bence Kolay Gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 18-12-2007 #8
Birincisi çok net çizgiler dj'in saçları ne öyle cam kesiği gibi .Dj'i en alkta koyup hiç değlse bir zeminde duruyor gibi yapabilirsin.Kızın yüzü o kadar kırmızıki kan revan içinde duruyormuş gibi duruyor ve çok kalitesiz bir resim.Resimlerin etrafına verdiğinin yeşil stroke eşit değil.bu ince ama çok önemli bir detaydır.Arkaya kullandığın film şeridi çokk çokkkkk çokkkkkkkkkkkk alakasız.Geçmişten günümüze havası veriyor.Arkada kullandığın deseni biraz daha şeffaflaştıraiblrisin.ayrıca o dj kızın önündeki aletlerin kablosu ne öyle çok çirkin onları silsen daha iyi olur.Birde tasarım böyle uçuk kaçık olmuş.Sen gitmişşsin oraya arial black kullanmışsın.Yani kısacası berbat (kusura bakma sadece eleştiri kızmak yok)
Bu mesajdan alıntı yap
mgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2007 #9
karışık olsun diye elinden geleni yapmışsın biraz sadeleştir derim ben ben şahsen elime böyle bir broşür geçse okumam afiş görsemde bakma kızma ama gerçekçi olmak lazım seni yanlış yönlendirmek istemem...daha anlaşılabilir bişiler yapmalısın
Bu mesajdan alıntı yap
turguts isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turguts(37)

Grafiker / Bursa

Alt 18-12-2007 #10
baba afiş mi bu yoksa broşür mü bu kadar resim kullanmamalısın afişinde anlatmak istediğin bir şey olmalı bir çok şey değil. eğleneceğiz mekan bu insanlar böyle eğlendiler vs. vs. vs. bunun yerine biz eğlendiriyoruz ama gelip görmelisiniz gibi bi mesaj daha iyi olur bi afişi yolda görüpte dakikalarca enceleyen birisini görmedim ben o yüzden bakabildiği en kısa sürede vermek istediğin mesajı anlatmalısın ilgisini çekerse gerisine bakar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
tiyler club, tiyler club cafe