TM grafik ajansına yaptığım logo çalışması

Logo Tasarımları - TM grafik ajansına yaptığım logo çalışması ...

Alt 15-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 15-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok kullanışlı bir logo olduğunu söyleyemem. üstünde çalışılması gerek. logoyu tek renk olarakta ele almanızı tavsiye edeyim öncelikle. tasarımınızı ona göre şekillendirip sonradan renklendirirseniz daha kullanışlı olacağını garanti edebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 15-12-2008 #3
g harfinin bitiminden çizdiğiniz çigidede harfle beraber bütünleme problemi mevcut.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-12-2008 #4
yorumlarınız için teşekkür ederim eleştirilerinizi göz önünde bulunduracağım
Bu mesajdan alıntı yap
ynrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynrr(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-12-2008 #5
bence biraz daha üstünde calış derim en zor logo ajansa logo yapmaktır bence hem cok ucuk hemde cok kurumsal olmalıdır kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-12-2008 #6
Tıss arkadaşım yazı tipi pek iyi deil . ayrıca yazıda yazıya dolgunluk efekti verip met alik bi renk kullansan daha şık durabilir ... bu sadece benim yorumum ama yine de sen bilirsin TM grafik ajansına yaptığım logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 15-12-2008 #7
Tıss arkadaşım yazı tipi pek iyi deil . ayrıca yazıda yazıya dolgunluk efekti verip met alik bi renk kullansan daha şık durabilir ... bu sadece benim yorumum ama yine de sen bilirsin TM grafik ajansına yaptığım logo çalışması
Yorum yaparken daha yapıcı olalım arkdaşlar... Tısss nedemekdir... yorum yapmak için Profesyonel olmak gerekmez ama bu kadar amatör bi yorumda dikkate alınmaz... Aksine tepki toplar.

Bir dost!...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ajansina, calismasi, grafik, logo, yaptigim